Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günlükte yazıyor mu bilmiyorum ama yazıyorsa bile, pratik olarak izleyebileceği en güçlü kişi Kaido. Amacı uğrunda o tekliklere yönelmesi doğal. Ki, önemli olan teknik değil, irade.

Onun açıklanmasını beklemek lazım. Belki kız daha fazla kendinden uzaklaşmasın falan diye bir noktadan sonra öyle demeye başlamıştır. Belki bir planı vardıe falan. Bilemedim.
Yahu tamam irade de adam Oden erkek diye erkek oldum diyor. Ben de bu çelişkiye dikkat çekiyorum. Yoksa tamamen Kaido' nun dövüş stilini alsın önemli değil. Şekilciliğe bak. xd kelepçe, kurdele ve erkek olması. xd

Yahu tamam irade de adam Oden erkek diye erkek oldum diyor. Ben de bu çelişkiye dikkat çekiyorum. Yoksa tamamen Kaido' nun dövüş stilini alsın önemli değil. Şekilciliğe bak. xd kelepçe, kurdele ve erkek olması. xd
Oden'in erkekliğini görmüş ama dövüşmesini görememiş işte. :D Babası da çok güçlü olduğundan, amacına ulaşmak için onu kullanıyor. Ona bakarsan memelerini falan da kestirmemiş yani. Olur o kadar. :)

Okama çıkmasından iyidir. Kaido da artık gerçeği kabullenmiş, "Aptal Oğlum" diyor. Oradaki yüz ifadesi belki de ironiyi gösteriyordur?

Aklıma anlı şanlı Beyazsakal'ın şu sözü geldi:
"Onun soyunu kurutsan bile, alevlerinin sönmesi mümkün değil!"

Yaa, Kaido Efendi! Sen istersen şimdi Momonosuke'yi de öldür. İstersen tüm soyunu kurut Oden'in. Ne fayda... Senin soyundan biri çıkar ve onun alevini harlar, iradesini taşır.

Adam olun, adam!

Zamanında Oden'i şu anki haliyle seriye soktuğu için WB gibi bir adamın ve belirli bir süre de hikayenin içine etmişti Oda. Şimdi de Oden Vol.2'yi piyasaya sürerek hikayenin gidişatına ediyor. Neyse bekleyip görelim bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık