Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer 3 yonkou biri hükümet köpeği, Bm zaten çöplük, geriye bir tek yiğidim aslanım yonkouların hası Teach kaldı diyeceğim ama gönlüm el vermiyor... Neyse kral en azından Dragonun mekanını basıp onu tokatlayacak seviyede...

Edit: Wanoya gelecek biliyorum... Bi gelsin şovunu yapacak yine.
Teach ucundan kenarından yırtıyor evet ;)

Olabilir spoilere göre ama orada ki yaşı var o boyutlarda olması mantıksız. Kaidonun kendisi 20'li yaşlarda duruyor Oden ile savaşında.
Biz idamı izleyen erkek çocuk beklerken, yirmili yaşlarda genç bir kız!!! Odeni hayran gözlerle izliyormuş meğer.
Kaido 38 yıl once 17 yaşlardaydı. 20 yıl önce Odenle ile savaşırken 35 civari olmalı

Spoiler büyük ihtimalle sahte. Kaidonun çocuğunun kız çıkması çok saçma ve Oda nın verdiği bişgilerle uyuşmuyor. Her yerde oğlum diye bahsediyor. Herkes kaidonun oğlu olarak biliyor. Kendisi bir bölüm önce kaidonun oğluyum diyor. İsmi erkek ismi ve şimdi bu kız çıkacaksa çok saçma.
Sadece çocuğum diye bahsetse ve yamato, ben kaidonun çocuğuyum dese o zaman her neyse.
Bir de Ace in yavuklusu felan olması yani One pieceyi piç eder.
İyi birisi gibi gözüktüğü için Odenle arasında birşey çıkması gayet normal ama diğer ihtimaller zorlama olur.
Arkadaşlar hala anlatamıyorum galiba. Ya adam hep erkek çocuğunun olmasını istediği için ya da bir oğlunu kaybettiği için vs kabullenmiyor olabilir ve hep erkek çocuğu gibi davranabilir. Erkek çocuğu gibi yetiştirebilir. Kız da kendini hep babası üzülmesin diye vs erkek olarak tanıtabilir. Bunlar olan şeyler. Bunu neden anlamak istemiyorsunuz? Yani karakterin kendisi herhangi bir nedenle kendini erkek gibi yetiştirip o şekilde kendini tanıtabilir. Büyük ihtimalle maskeyi indirince luffy aa kızmış der. Olay budur. Bunu neden kabullenmek istemiyorsunuz? cidden ilginç.

Oda'nın okuyucuyu ters köşeye düşürmek için Yamato'nun erkek değil kadın çıkmasının hiç bir mantığı yok. Sebep o olamaz. Oda en dibi gördüğünde bile böyle saçma kurguya başvurmamıştır. İlla bir yere bağlar.

Kaido net şizofren bence. Kendini Yamato’nun kız olduğuna inandırmıştır. Diğer Herkes Yamato’nun kız olduğunu biliyor ama kimse dillendiremiyordur korkudan.

Doktor: Gözünüz aydın bir kızınız oldu.
Kaido: Ne? Oğlum mu oldu!!! Ahh çok
mutluyum işte buna içilir...
Doktor: Hayır efendim kızınız oldu...
(Kaido sopasıyla doktoru uçurur)
Kaido’nun adamları: Ne güzel bir erkek çocuğu Allah analı babalı büyütsün...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık