Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Miras alınan irade" işte. Serinin en başından beri olan bir şey. Kın'ların hepsi ölü bilindiği için Oden'in hayalini gerçekleştirebilecek yegane kişi olarak kendini görmüş.
Gerek var mıydı peki böyle bir şey?.. "oğlu" de kız çıksın, "ona hayran kaldım" sana yardım edecem. Çok düz mantık bi iliştirme olmuş gibi geldi seri içine, daha farklı ve karışık bi konu dizisi olsa, bizi düşündürmeye yönelten, daha çok hoşuma giderdi :gamyon:

Yanlış yaptın Oda.

Madem hikaye böyle 20 yıl daha beklemeli ve Ace ile Yamato'nun oğlunu korsan kral yapmalıydın.:artiz: İşine gelince bekliyorsun 20 yıl.

Müthiş bir karışım olurdu.Roger'dan gelen ruh ve irade Kaido'nun hayvanlığıyla birleşirdi.Geri adım atmamayı da eklersek gerisini hükümet düşünürdü artık.Tek tabanca bir canavar çizebilirdin.

Ben ilk başta bu Yamato olayına sinirlenmiştim lakin yavaş yavaş hoşuma gitmeye başladı. Her ne kadar Oden biraz salak olsa da. Oluşturulan karakter mükemmel ve idamı izleyen birisi cidden onun iradesini taşımak isteyebilirdi. Good job.

Gerek var mıydı peki böyle bir şey?.. "oğlu" de kız çıksın, "ona hayran kaldım" sana yardım edecem. Çok düz mantık bi iliştirme olmuş gibi geldi seri içine, daha farklı ve karışık bi konu dizisi olsa, bizi düşündürmeye yönelten, daha çok hoşuma giderdi :gamyon:
Hayranlık seviyesini daha net belirtmek için olabilir. Bir erkek çocuğun Oden'i örnek almasıyla bir kız çocuğun Oden'i örnek alması aynı etkiye sahip değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık