Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin bakışları güzel duruşu etkileyeci kaptanın adalet zamanı yaklaşıyor.. Momonun haline çok üzüldüm odenin kemikleri sızlıyordur umarım hepsi hakettiğini bulacak. Marconun mekana geliyor olması heyecan veriyor bana reisin kuşların kralı olduğunu göstermesine az kaldı her şey başlıyor

Luffy ulti konusmasini garip cevirmisler.
Ulti "ne var ne dik dik bakıyon? "
Luffy " Nesin sen? " diyor.
Kesin saçma birşey söyleyecek sonrasında

Seriyi takip eden okuyucular: Oda güzel kardeşim bak bu Luffy'e bu kadar power up verdin yıllarca yoğruldu gelişti en son Kata gibi bir hayvanı yendi bu çocuk artık çer çöp buna atar gider yapamasın kan almasın bak en son Apo çöpüne teklettin bunu biliyoruz arc sonu bu adam Kaido'yu arkadaşlarının yardımıyla indirip yonkou olacak biraz tutarlı ol lütfen.
Oda'nın kafasındaki düşünce: Ulti ile Luffy karşılaştıram gelecek bölüm Apo'nun teklediği Luffy'den Ulti de bir miktar kan alsın canavar korsanlarının ne kadar güçlü olduğunu tekrar gözüne sokmuş olurum okurun Luffy'e bişey olmaz nasılsa kalkar devam eder ben bu karakter kötek yesin diye tasarladım nasılsa.
Olacak olan bu heralde gene lütfen bu sefer yanılayım şu Luffy önüne çıkan az güçlü bir adamı da tekleyip ilerlesin mesela gelecek hafta Ulti ve pageone atağa kalkacakken çer çöple uğraşacak zamanım yok babanızı indirecem deyip ikisini de imha etse bir kaç saniyede ama yok illa kötek yiyecek lastik oğlan...

Eğer bu Momo ve Luffy, şu Orochi denen katıksız şerefsizi öldürmezse yerim böyle işi.

İşin sonunda erdem falan ayağına yatarsa yine harbi can sıkıcı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık