Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride en gerçekçi olan şeylerden biri yüz felci geçirmek ama millet saçma bulmuş asdkaskdjk. Adamın saçlarına aklar düşmüş, suratı yamulmuş sinirden benim çok hoşuma gitti bu detay.
20 yıl, şafak geyiği o kadar baydı ki tınısını dahi duymak istemiyorum artık yeter. Bi' insan bu kadar şey yazıp nasıl hiçbir şey anlatmamayı becerebilir aklım almıyor. Gizli tutmak istiyorsan, gizem yaratmak istiyorsan aynı şeyleri 1232983 kere tekrarlama be adam, yemin ederim ilgim yok. "D."lerin büyük sırrı aletlerinin çok büyük çıkması çıksa bile hayal kırıklığına uğramam artık, o kadar ilgim kaçtı.
Haftaya fb olmasın diye duacı olarak bekliyoruz, hayırlısı...

Fena değildi. Kyoshiro Denjiro çıktı. Bir ara Denjiro'nun Zoro'nun hocası olduğuna dair teoriler vardı o tutmadı. 20 yılda nasıl bir düzen oluşturmuş ve savaşa ne kadar büyük bir etkisi olacak göreceğiz artık. Gelecek bölümle beraber aksiyona yavaş yavaş gireriz.

@Alpamis Sık dişini az kaldı. :D

Seride en gerçekçi olan şeylerden biri yüz felci geçirmek ama millet saçma bulmuş asdkaskdjk. Adamın saçlarına aklar düşmüş, suratı yamulmuş sinirden benim çok hoşuma gitti bu detay.
20 yıl, şafak geyiği o kadar baydı ki tınısını dahi duymak istemiyorum artık yeter. Bi' insan bu kadar şey yazıp nasıl hiçbir şey anlatmamayı becerebilir aklım almıyor. Gizli tutmak istiyorsan, gizem yaratmak istiyorsan aynı şeyleri 1232983 kere tekrarlama be adam, yemin ederim ilgim yok. "D."lerin büyük sırrı aletlerinin çok büyük çıkması çıksa bile hayal kırıklığına uğramam artık, o kadar ilgim kaçtı.
Haftaya fb olmasın diye duacı olarak bekliyoruz, hayırlısı...
Ak düşerse tamam da animedeki gibi mavi olmamıştır inş sinirden, hüzünden. Sonradan maviye boyadı ise beyaz saçını tamam da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık