Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Dof'un ölümsüzlüğü kapsam Kaido'ya yürürüm tripleri boşuna değilmiş bence. Biraz biraz daha güçlü olsa net Kaido'ya yürürmüş.

Streusen bir nevi ailesi ve ebeveyn gibi ama. Ayrıca o açıdan değerlendirmedik. Orochi, Kaido'dan daha derin ve iyi yazılmış birisi.
İçten patlatmali haki bilse dof kesin Yc1 olurmus

Aslında Dof'un ölümsüzlüğü kapsam Kaido'ya yürürüm tripleri boşuna değilmiş bence. Biraz biraz daha güçlü olsa net Kaido'ya yürürmüş.

Streusen bir nevi ailesi ve ebeveyn gibi ama. Ayrıca o açıdan değerlendirmedik. Orochi, Kaido'dan daha derin ve iyi yazılmış birisi.
orochi yaşadığı zulümlerin acısını çıkartıyor ,daha göreceğiz kaidoyu, orochi mazlumdur :D

Dof'da kaidou yu sevmiyorki. Hatta bu yuzden law' a beni ölümsüz yap bende kaidou'ya saldırabiliyim diyor.
Nerede diyor bunu animede mi? Ben böyle bir şey hatırlamıyorum. Aksine Dof Kaido'dan tırsan biri. Law'ın bir tehdidi ile hemen "Şaka yapmayı bırak" deyip Law ne istiyorsa yapan bir tip. Onun dışında "ölümsüzlük" denilen şey zarar görmeme üzerine değil de daha çok yaşlanmama, sonsuz yaşam tarzinda bir şey muhtemelen. O yüzden Dof hiçbir zaman Kaido'ya dalmaya cesaret edemezdi.

Adamı güçlendiriyor meyve üreterek bunun yaninda meyveyi kestiği anda Kaido'nun kendini paramparça edeceğinin de bilincinde. O yüzden Dof'a denilecek bir şey yok şu noktada...

Adam Oden kafasında simitçi tepsisi gibi bir kapak taşıyacağını bildiği için saç modelini uyumlu olsun diye tepsi gibi tasarlamış, şu uyuma bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık