Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nightmare Luffy. Şuan ki G4 den artisi var eksiği yok.
Dövüş kabiliyeti arttiyor ve kılıç konusunda ustalasiyor.
Küçümsenecek bir yanı yok NM Luffy'nin ya bir de haki basaydi nolurdu düşünemiyorum.
Ama şuan ki G4 li halinde 1000 gölge yerse neler olacağını düşünemiyorum. Ancak öyle indirir kaidoyu. Şu şartlar altında.

Morianin gelmesi şart.

Küçümsenecek bir yanı yok NM Luffy'nin ya bir de haki basaydi nolurdu düşünemiyorum.
Ama şuan ki G4 li halinde 1000 gölge yerse neler olacağını düşünemiyorum. Ancak öyle indirir kaidoyu. Şu şartlar altında.

Morianin gelmesi şart.
Iki yil onceki Luffy degil 1000, 82665426856985 golge yese yine de simdiki Luffy'nin tek yumruguna bakardi.

Morianin gelmesi şart.
Nightmare Luffy etse etse Haplı Hody eder abartmayın lütfen. Haplı Hody dağ yarıyordu tek su mermisiyle, Nightmare Luffy buna anca denktir. Ceasar'ın karşısına vurarak çıksa gene şansı yok.

Luffy tek kokalı g3 bazuka ile işini bitirir Nightmare Luffy'nin, aynı Hody'e yaptığı gibi 1 red hawk 1 g3 koka pistol tamamdır işi, abartmaya gerek yok yani.

Kabus Luffy tek eliyle Oars'ın attığı Lastik Tabanca saldırısını durduruyor. Bence o yumruk Dördüncü Vites'in yıkıcı vuruşlarına eş değer bir yıkım gücüne sahipti.

Kabus Luffy tek eliyle Oars'ın attığı Lastik Tabanca saldırısını durduruyor. Bence o yumruk Dördüncü Vites'in yıkıcı vuruşlarına eş değer bir yıkım gücüne sahipti.
2 yıl önceki çöp Sanji'de Oz'un bazukasını saptırıyor tekmesiyle bu da mı Gear4'e eşdeğer bir yıkım gücüne sahip hocam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık