Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salak tipine de aldanmışız içinden Aizen çıkıyormuş xD
Şaka bi yana bence Oden Kaidoyla başa baş savaş verdi ve 5 yıl Kaido Wanoyu ele geçiremedi lakin Orochinin ihaneti bu beraberliği bozmuş gibi gözüküyor. Ama sanmıyorum Odanın Orochiyi tek boyutlu bi kötü adam yapacağını yani bu ihanetin bir sebebi olmalı lakin ne?

Ahahaha Orochi :D Çok güzel bölümdü ya. Mangaka resmi bir unvan olarak kutucukta yazmasa da satır arasından bariz bir şekilde söylüyor; Oden, One Piece aleminin en karizma insanıdır. Luffy'den bile kat kat daha çok çekim gücü var.

Lola insanları öpücükle tekleyecek seviyeye mi gelmiş ne? Artık tayfaya katılacak seviyeye gelmiştir belki de :p

Bu bölümleri sevmeyen arkadaşların yerinde olsam birkaç ay ara verirdim mangaya. Döndükten sonra da mevzuya(!) gelmiş bulursunuz hem :)
Oden = Amerikan Kulturunde Mr.No

Ashura ve Denjiro 2v1 Kaido ile kapistigi için Kaido gommemiz gerekmiyor mu? Odenin olmadığı panelde neden Oden gomelim :gamyon:

Odenin adamları bile Kaidoya dalıyor diye Oden ovmemiz gerek asıl

Ulan bu Orochi shimotsuki klanından gibi yani belki herif manyak bi kılıç ustasıdır, bi görüyomuşuz flashback te Orochi Odeni kesiyor ve teşekkür ediyor sayende gene güçlendim diye.:respect:
Deme ya. Oden zaten büyük hayal kırıklığıydı. İkinci bir rezil kılıç ustası travmasını kaldıramam. :(

Deme ya. Oden zaten büyük hayal kırıklığıydı. İkinci bir rezil kılıç ustası travmasını kaldıramam. :(
Niye ki Zoro gibi adam Zoro yu seviyosan Odenide sev, bana göre Oden Roger korsanların Zorosudur. Nerden benzettiler şu Zoroyu Raye anlamadım zaten, herhalde üstünlük kazanmak istediler Sanjiye karşı. Oden varken Zoroya Ray diyenin aklına şaşarım, Kaidoda baya şanslı Ray olsa orda onu yılan kebabı yapardı.

Şaka bi yana bence Oden Kaidoyla başa baş savaş verdi ve 5 yıl Kaido Wanoyu ele geçiremedi lakin Orochinin ihaneti bu beraberliği bozmuş gibi gözüküyor. Ama sanmıyorum Odanın Orochiyi tek boyutlu bi kötü adam yapacağını yani bu ihanetin bir sebebi olmalı lakin ne?
5 yıldan sonrasını okuyamadım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık