Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye ki Zoro gibi adam Zoro yu seviyosan Odenide sev, bana göre Oden Roger korsanların Zorosudur. Nerden benzettiler şu Zoroyu Raye anlamadım zaten, herhalde üstünlük kazanmak istediler Sanjiye karşı. Oden varken Zoroya Ray diyenin aklına şaşarım, Kaidoda baya şanslı Ray olsa orda onu yılan kebabı yapardı.
O ney?
Yenir mi?

Şaka bi yana bence Oden Kaidoyla başa baş savaş verdi ve 5 yıl Kaido Wanoyu ele geçiremedi lakin Orochinin ihaneti bu beraberliği bozmuş gibi gözüküyor. Ama sanmıyorum Odanın Orochiyi tek boyutlu bi kötü adam yapacağını yani bu ihanetin bir sebebi olmalı lakin ne?
Valla Oda'dan her şeyi beklerim. Göründüğü gibi ucuz bi kötü de olabilir, altından iyi bi hikaye de çıkabilir. İnanılmaz da bi gayret göstermiş herifi iğrenç çizebilmek için bakalım amacı yine ters köşe mi yapmak? Ya da ters köşe yapmayarak ters köşe yapar belki :S
Oden = Amerikan Kulturunde Mr.No
Sözlükten baktım dayak yiyormuş o adam, emin misin? :D
Ne Luffy fanlığımı gördün ya. Ben her zaman objektiflikten yanayım. :D
Tamam fanı değildin de hiç mi hatrı yoktu arkadaş sattın hemen? :D

Ashura ve Denjiro 2v1 Kaido ile kapistigi için Kaido gommemiz gerekmiyor mu? Odenin olmadığı panelde neden Oden gomelim :gamyon:

Odenin adamları bile Kaidoya dalıyor diye Oden ovmemiz gerek asıl
luffy de marineford'da 3 amirale kafa tuttu ama aradaki fark uçurumdu. Burada da aynı sittin sene alamaz büyük ihtimalle sadece dalıyor. Övebilirsin ama ciddi bir dövüş olsa ashura ve denjiro çorbası ode'nin yanına eklenirdi büyük ihtimal. Cesaretini övebilirsin fakat dövüş için neticesiz ve aptalca olurdu.:respect:

Gerçi luffy'ler hala nasıl alıcak kaido'yu hala anlamadım. Aradaki fark uçurum . Hertürlü uyanış ya da g5 bekliyorum. Zaten big mom'da adada. Sıkıntı.:bilmem:

Niye ki Zoro gibi adam Zoro yu seviyosan Odenide sev, bana göre Oden Roger korsanların Zorosudur. Nerden benzettiler şu Zoroyu Raye anlamadım zaten, herhalde üstünlük kazanmak istediler Sanjiye karşı. Oden varken Zoroya Ray diyenin aklına şaşarım, Kaidoda baya şanslı Ray olsa orda onu yılan kebabı yapardı.
Roger'ın zoro'su reyleigh'dir bence. Reyleigh vs oden olsa reyleigh alır bence.

Sanji konusunda da bence sanji ve zoro güç olarak denk'tir. Sadece oda göstermedi bu vs'de gösterebilir oda.

Kaido'nun miço olduğu fake spoilerdı değil mi? Yani mangada öyle geçmedi. Sadece BM ve Kaido için şimdiki kadar guclu değillerdi dendi.

Kaido'nun miço olduğu fake spoilerdı değil mi? Yani mangada öyle geçmedi. Sadece BM ve Kaido için şimdiki kadar guclu değillerdi dendi.
Yanlış olabilir. Şöyle düşün bigmom küçükken nasıldı? Kaido'da o derece güçlüdür bence. Olay miçoluk değil. Doğru olsa bile sonradan güçlenmişler shanks gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık