Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abı su savasta sadece roger ve garp yok. Reylıg felan var. Garp Rock u aldı Roger sa wb yı raylıg rahat olmasada tutar bm veya kaıdoyu oyle dusunun bı. Ayrıca orda kım bılır adını bılmedıgımız ne kadar guclu adam var sonucta dunyanın en guclulerının savastıgı bı dovus.
Evet bende onu bahsetmeye çalışmıştım.

Roger'ın hem Garp hem de Wb'den açık bir şekilde üstün olduğu çıkarımını neye göre yaptın?
Üstte attığım Sengoku'nun anlatım resminde üç kişiyle eşleşmiş duruyor çunkü.

Xebec o zamanlar iyimser davranarak amiral seviyesi olsa bile genç Big Mom ve Kaido'nun katkısı her türlü onu o ikisinden güçlü yapmaya yeter gözümde.

Ha Rayleigh vardı denilebilir onu bilemeyeceğim. Belki o da katılmıştır veya resimde olmayan Shiki ile dövüşmüştür. Şu anlık bir şey demek mümkün değil ve eldeki tek veri üstteki resim.

Xebec o zamanlar iyimser davranarak amiral seviyesi olsa bile genç Big Mom ve Kaido'nun katkısı her türlü onu o ikisinden güçlü yapmaya yeter gözümde.
Katılmasam da kendince haklı bir sebep.

Ha Rayleigh vardı dersin onu bilemeyeceğim. Belki o da katılmıştır veya resimde olmayan Shiki ile dövüşmüştür. Şu anlık bir şey demek mümkün değil ve eldeki tek veri üstteki resim.
bence o resım gostermelık bısey yoksa odenınden tut su en bastakı doktoruna kadar hepsı gucluydu tayfada en azından o ızlenımı aldım

Editlemiştim buraya da yazayım. :sapkali: Rayleigh vardı denilebilir onu bilemeyeceğim. Belki o da katılmıştır veya resimde olmayan Shiki ile dövüşmüştür. Şu anlık bir şey demek mümkün değil ve eldeki tek veri üstteki resim.
Ben o resmin temsili olduğunu düşünüyorum. Roger'ın tayfası olduğu benim için kesin. Keza Garp'ın mürettebatı olduğu da.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık