Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Wano serisini sırf şu koca kafanın suratını bir daha görmemek için bitmesini istiyorum. Nolur biri şunun ağzını yüzünü güzelce dağıtsın lütfen ya.

Şu son sayfa çaresizliği güzel olmuş. Duygu da vermiş.

Tibet öküzü Orochi daha arcin ana kötüsü gibi. Adam hep taş koymaya uğraştı neredeyse

Kyoshiro da başkentte. Denjiro artık o ya :gamyon:

Inuarashi de kraldir. Hain falan olmaz Insallah. Botla kendi gidecek kral

Roger'ın gemisinde koca bir yumurta var o ne acaba. Bu arada Roger ve tayfası arasında Luffy'nin tayfasıyla olan ilişkisine benzer bir ilişki var :D

EDİT: Spoiler daki Smoker'ın teorisini yeni gördüm mantklı görünüyor:
"
Yumurta hakkında şöyle bir teorim var. Zamanında konu açayım dedim bununla ilgili, ama sonra kaldı öyle. Teori şu;

O yumurta aslında Shirahoshi. Roger ve adamları zamanında Skypeia'ya gidiyor. Burada Poseidon hakkında bilgi veren bir kitabe var. Roger ya içinde Shirahoshi olan yumurtayı burada yanına aldı ya da kitabenin gösterdiği yere giderek orada buldu. Yolculuğun sonuna gelindiği zaman Roger yumurtayı götürüp Neptune'e verdi. Açıklamasını yaptı ve onu kendi çocuğu gibi yetiştirmesini söyledi. Roger bunu yaparak zamanında Joy Boy'un balıkadamlara vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu. Çünkü sadece Poseidon sahip olduğu güç ile Balıkadam Adası'nı yüzeye çıkarabilirdi.
Bu teori ayrıca Shirahoshi'nin yeni doğmuş halinin bile nasıl annesi Otohime'den büyük olduğunu da açıklıyor.

Üzerine çok düşünmediğim bir konuydu, ama genel hatları ile böyle bir senaryo oluşturmuştum."

Kötü bölüm değildi. Kyoshiro yakında bizimkilere katılacaktır

Şu son sayfa çaresizliği güzel olmuş. Duygu da vermiş.

Tibet öküzü Orochi daha arcin ana kötüsü gibi. Adam hep taş koymaya uğraştı neredeyse

Kyoshiro da başkentte. Denjiro artık o ya :gamyon:
Orochi'nin tipini bir kenara bırakırsak; villain olarak hiç de fena sayılmaz. En azından kafası çalışıyor. Acaba hava olaylarını değiştirebilen bir güçleri mi var? Adam talih bizimle hava çok iyi falan diyordu. Momo'ların şansızlığına kötüleşmiş. :/

Kötü bölüm değildi. Kyoshiro yakında bizimkilere katılacaktır

Orochi'nin tipini bir kenara bırakırsak; villain olarak hiç de fena sayılmaz. En azından kafası çalışıyor. Acaba hava olaylarını değiştirebilen bir güçleri mi var? Adam talih bizimle hava çok iyi falan diyordu. Momo'ların şansızlığına kötüleşmiş. :/
Act 1 ve act 2 baslangicina nazaran daha hızlı oldu diyeyim.

Orochi belki kral haki salmistir :rolleyes: BM ve Kaido dövüşü desem o da bitti. Bakalım ne çıkacak.

Inuarashi kral adam bak. Onu hain yaparlarsa eh artık. Kral aldı eline botu yargı dagitmaya. Minkler adamdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık