Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'ya denizciler veya Shichibukailer gitmeyecekse. Bizimkiler Kaido'yu nasıl indirecekler. Yapılacak savaş için Oda; " Marinford'dan kat be kat büyük savaş olacak." diyor! Böyle bir savaşı Hasır Şapka Korsanları, Kalp Korsanları, Kid Korsanları, 9 Kın, Vizon kabilesi ve 4200 kişilik Wano Samuray ve Ninjalarıyla kazanmaları mümkün mü? İki İmparator karşısında 30 bin Canavar Korsanları karşısında ki bir çoğu SMİLE yapay meyvelerle desteklenmiş Korsanlar ve Big Mom'un evlatları. Burada çok büyük bir çıkmaz var. Ya Shanks gelmesi lazım ya da büyük başka güçlerin gelmesi lazım. Bu bölümde yaşananlar kafa karıştırıcı. Şimdi Wano'ya hareket etseler 3 gün sonra adada olurlar en erken o da. Bu savaşta büuyük bir müttefik lazım. Beyazsakal filosu ve Hasır Şapka Filosuyla da bu iş pek mümkün görünmüyor. Muhtemelen o gece dolunay olacak ve vizon kabilesinin yıkıcı gücüne şahit olacağız. 300 - 400 kişilik Vizon Kabilesinin Sulong formuna dönmesiyle epeyi bir düşmanı kevgire çevirecekler. İnuarashi ve Nekomamushi normal hallerinde bile Jack ile başa baş kapıştılar Sulong hallerinde King'i ya da Queen'i zorlayabilirler. İki güzelin kapışmasını bekliyordum ben.

Smoothie vs Hancock

https://images.app.goo.gl/afGYJoxoH2nC2YbR9

Ayrıca şu Jump kapağına dayanarak Sabo ve Hancock'un Wano'ya geleceğine inancım halen de var.

https://images.app.goo.gl/z3PkSgNhEa3Dwks88

https://images.app.goo.gl/N6jV3KQcPA88ebUA8

Sabo, Hancock ve Lucci. Kimonolar içindeler, saç bağları aynı. Sabo'nun yakalandığını da düşünmüyorum Hancock'un yakalanacağını da düşünmüyorum.

Bunu Stampede filminin tanıtımı için diyenler oldu. Stampede filminde böyle bir kostüm giydiklerini hiç görmedik. Luffy ve diğerlerinin kostümleri ve Nidai Kitetsu'ya kadar her şey kapakta var. Sabo öldü demek ve Hancock yakalanacak demek saçma geliyor bana.
Bu bölümden sonra teorilerin çoğu çürüdü zaten denizcilerin gelme ihtimali yok gibi herkes kendi derdinde zaten şuan kimse wano ile ilgilenmiyor ya bizimkiler tek girecek iki yonkou ya ki bu imkansız gibi ya da şu ana kadar ne yaptığı gösterilmeyen shanks gelecek kaldıki Shanks'ın savaş ortasına girmesi klişe olur artık mf de girdi burada aynı şeyi yapmaz oda yani shanks ihtimali de az şu an ne olacağını kestirmek güç.

Bigmom tutar linlin olur tamamdır işte niye kasıyorsunuz, kadının kendi tarafına vereceği zarar Kaido kısmına yeter de artar.

Hancock'u cidden Coby yakalayacak ise ya Hancock gerçekten güçsüz ya da Coby çok güçlenmiş . Ama yine de çok sinir bozucu bir şey hiç hoşuma gitmedi bu durum . Diğer Savaş Lord'larını da vasıfsız askerler yakalamaya gitmiş gibi gözüküyor hepsi kaçarken Hancock'un yakalanması saçma olur bence . Muhtemelen Hancock için gönderilenlerde vasıfsızdır ama Hancock için gönderilenler arasında ana karakter dışında ana karakter torpiline sahip Coby adında bir insanda onlar arasında . Sıkıntı .
Hatırladığım kadarıyla coby çok iyi gözlem hakisi açmıştı savaş zamanı. Hakide geliştiyse yenme ihtimali olabilir. Sürekli garp'ın eğittiğini düşünürsek.

O gözleme sahip olmasına rağmen Kyros'a " bu adam güçlüymüş." diyor. Yani Kyros = Coby olsa
Kyros'a bunu diyen Hancock'a ne der acaba. :hhh::hhh:
Yalnız Kyros da güçsüz bir adam değil. Doflamingo adamı tayfasına davet etti. Üstelik yakaladıktan sonra da meyve kullanıcısı olmamasına rağmen deniztaşı ile zincirledi. Kızı söz konusu olmasa, Diamante'yi dövüşün başında tekleyip geçerdi.

Yalnız Kyros da güçsüz bir adam değil. Doflamingo adamı tayfasına davet etti. Üstelik yakaladıktan sonra da meyve kullanıcısı olmamasına rağmen deniztaşı ile zincirledi. Kızı söz konusu olmasa, Diamante'yi dövüşün başında tekleyip geçerdi.
Tabi ki Kyros güçsüz değildir ama bir Hancock'ta etmez, bence. :oops:

bence kyros hacock tan güçlüdür çünkü dressora yı doffy den önce o koruyordu , yeni dünya da bi adayı korumak için baya bi güç gerektiriyordur
Hancock'ta MF'da Luffy için çok rahat diklendi önüne gelene. Kim olursa olsun. Bu dediğini sanmıyorum.
Yani Hancock'ta kendi adasını koruyor zaten dış etmenlerden. Ki yanlış hatırlamıyorsam adasının etrafında deniz canavarları çok oluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık