Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro’nun olay çok basit. Mihawk’ı aklına getirip ulan bir kılıca hükmedemezsem nasıl en iyi Kılıç ustası olucam diyip olayı kestirip atar oda.

Dışardan zarar verecek kadar kokası olmayanlar, iç organlara zarar verecek olan hakiyi öğreniyorlar. Kılıç ustaları ise kokalarını geliştirerek o işi kara kılıçla hallediyorlar. İşte bu yüzden en güçlü koka mutlaka bir kılıç ustasında olmalı. O kişi de şuan Mihawk. Çünkü bir kılıç ustasının kesmesi gerekir. Dur kesemedim, içeriden zarar vereyim demesi onuruna yakışmaz. Tabii o haki tipinde de ustalaşabilir Ray gibi. Ama esas güçleri kesme üzerinedir. Aynı anda hem içeriden zarar verip kesme de uygulayabilirler belki.

#Luffy nin g4 kullanım süresi tabi ki artıcak çünkü bu yeni haki tekniğiyle dışarıdan vucüdunun etrafına haki toplayabilir hale geldi bu demektir ki artık sadece kendi hakisini tüketmeyecek .
#Hasar vermede farklılık mevcut ama normal bir yumruk dıştan hasar verirken yeni haki içten hasar vermekte.Kaido gibi dıştan hasar alması zor olanlar için ideal .
#Erime olayıda anlık bir olay aslında kılıç ile aralarındaki üstünlük çekişmesinden kaynaklanıyor enma kullanıcının çok fazla enerjisini ve hakisini emiyor daha sonra ki sahnede de zoro kontrolü eline alıyor zaten.Ama bu her kılıcı kullanmaya kalktığında başına gelirmi o daha belli değil zoro ben bu kılıcın üstesinden gelirim demiş.
Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.
Teşekkür ederim :)

Sandai kitetsuyu tengu mu yapmış? Acaba nidai kitetsu kimin kılıcıydı Belki de yasuie veya ushimarunun kılıcıdır. Onların kılıçları ortada yok.

Şu sürekli bahsettiğiniz Smoker'ın verdiği önemli bilgi neydi ki bu kadar konunun ilk sayfaların da bu konuşuldu. Ben unutmuşum orayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık