Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal o kararmış hali ile ilk 21'de ama Enma karartılırsa 12'den biri olacak büyük ihtimal kararmamış hali ile bile Enma, Shusui'ye denk belki saldırı gücü olarak güçlüdür ama sertlikte denktir.
Tahminen Shusui dereceli bir kılıç değildi. Ryuma onu kararttı ve 21 içine soktu. Enma ise dediğin gibi kendisi zaten 21 içinde. Şu an denk görünüyorlar. Ancak Enma'nın potansiyeli daha yüksek.
Geyik malzemesi yaptığımız konu gerçek olmuş ya la.
Bu konuda nasıl geyik yaptınız? :D
@Roronoa Zoro Sanırım Zoro "give it back" derken kılıcı kastediyor. Hitetsu onun yerine başka kılıç teklif etmiş gibi algıladım ben.
Ben kılıca dediğini düşünüyorum.

Tahminen Shusui dereceli bir kılıç değildi. Ryuma onu kararttı ve 21 içine soktu. Enma ise dediğin gibi kendisi zaten 21 içinde. Şu an denk görünüyorlar. Ancak Enma'nın potansiyeli daha yüksek.

Klasik mihawk geyikleri işte hacım.Bilirsin bizi başladık mı duramıyoruz.

Muhtemelen hiyori kılıci zoro'ya verdi daha sonra toplanmak icin buluştuklarında hitetsu zoro'dan kılıci aldı daha sonra zoro da neden kılıci geri veriyorsun diyor muhtemelen.

Muhtemelen hiyori kılıci zoro'ya verdi daha sonra toplanmak icin buluştuklarında hitetsu zoro'dan kılıci aldı daha sonra zoro da neden kılıci geri veriyorsun diyor muhtemelen.
Sen beni de aştın xd

Hitetsu kılıcın Zoro'ya yaptığını görünce alıyor bence. Zoro da geri ver diyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık