Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuzluYulafEzmesi

Kaido,Teach,Linlin, bunlardan geleceği görmeyi beklemek anlamsız ve mantıksız bana göre.Geleceği görebilmek çok nadir bir şey bu arada.İleri düzey gözlem ileri düzey silahlanmadan daha nadir bir şey.
Luffy bence zaten İmparatorların meyvelerini ve doğal güçlerini onlarda bulunmayan ileri düzey haki teknikleri ile aşacak .

Luffy bence zaten İmparatorların meyvelerini ve doğal güçlerini onlarda bulunmayan ileri düzey haki teknikleri ile aşacak .
Öyle de olmalı bana kalırsa zaten.Luffy'deki geleceği görebilme muhtemelen tek Shanks'ta vardır imparatorlar arasında.İleri düzey silahlanmayı da şu an kasıyor zaten,ileri düzey h.haki de kasarsa +meyve uyanışı geçmiş olsun :D

Kılıç ustaları kılıçların da ki tek bir çiziği bile hakaret sayıyor . Bundan dolayı gerek savaş gücü gerekte kendine ve kılıcına olan saygısından dolayı Silahlanma hakisi bir kılıç ustası için en önemli haki türü gerçekten . Bence en iyi silahlanma hakisi seri de kılıç ustalarında ve Garp gibi tamamen meyvesiz bir şekilde yumrukları ile dövüşen insanlarda bulunuyordur ya da bulunmalı. Buna bağlı olarak gerçekten de dünyanın en iyi kılıç ustası olarak bilinen insanın silahlanma hakisi konusunda serinin zirvesinde( Hadi zirvelerinde olsun ) olmasına ben karşı çıkmam . Hatta olmamasına karşı çıkarım :ehe: Başka şartlarda göreceğiz bence bakalım artık kaç yıl sonra öğreniriz kim bilir :üzgünüm:
En fazla 1 seneye çıkar bu olayın kokusu. Çok uzun değil :)

Haha değil tabi. O değil de Wano'da bile kılıçlar işlenmiyor görüyor musun? Oda'nın umrunda değil kılıçlar, lanet, kılıç ustaları falan:ehe:
Kılıç ustaları bu serinin adamı olsaydı böyle olur muydu ?

:hhh:

Sen daha dur. Küçümsenen kılıç ustaları daha neler yapacak :rolleyes::gamyon:

MuzluYulafEzmesi

Öyle de olmalı bana kalırsa zaten.Luffy'deki geleceği görebilme muhtemelen tek Shanks'ta vardır imparatorlar arasında.İleri düzey silahlanmayı da şu an kasıyor zaten,ileri düzey h.haki de kasarsa +meyve uyanışı geçmiş olsun :D
Ben o yüzden Shanks'tan tırsıyorum açıkcası ya . Meyvesi ve doğal bir üstünlüğü olmadığı için haki konusunda oldukça ustadır :ehe: Luffy dediklerini de başarırsa oldukça güçlü olur ama Kaido'nun tek atması İmparatorların kaybettiği saygıyı geri kazandırmak için Oda'nın yaptığı bir iş değilse bu adamın silahlanma hakisi oldukça ileri seviye çıkabilir . Şimdi ileri dedim de baya ileri yani . Böyle baya bildiğin :fool:

Ben o yüzden Shanks'tan tırsıyorum açıkcası ya . Meyvesi ve doğal bir üstünlüğü olmadığı için haki konusunda oldukça ustadır :ehe: Luffy dediklerini de başarırsa oldukça güçlü olur ama Kaido'nun tek atması İmparatorların kaybettiği saygıyı geri kazandırmak için Oda'nın yaptığı bir iş değilse bu adamın silahlanma hakisi oldukça ileri seviye çıkabilir . Şimdi ileri dedim de baya ileri yani . Böyle baya bildiğin :fool:
İleri düzey silahlanma da çıkabilir tabii :D Geleceği göremediği kesin ama.

En fazla 1 seneye çıkar bu olayın kokusu. Çok uzun değil :)

Kılıç ustaları bu serinin adamı olsaydı böyle olur muydu ?

:hhh:

Sen daha dur. Küçümsenen kılıç ustaları daha neler yapacak :rolleyes::gamyon:
Mihawk'ta haki olmamasından, kılıcı karartma seviyesinde (çok yüksek ihtimalle kendi kararttı) silahlanmaya. Gerçekler tokat :ehe:

Hmm, Kılıç zorla yoğun haki kullandırıyor ve hakisi tükenen kullanıcı iradesini kaybedip bayılabiliyor. Bu bana zamanında @Monkey D. Dragon 'un yazdığı kral haki teorisini hatırlattı. O zamanda bu konu hakkında sohbet etmiştik. Kral haki diğer haki kullanıcılarının hakisini tüketiyor/bastırıyor ve bu yüzden bayılıyorlar vb. yorumlarımız vardı. Görünür de cansız olan bir cismin (kılıç) bir insanın iradesini kırıp hakisini zorla kullandırması ile bir insanın kral haki kullanarak benzer işlevlere ulaşması aynı kapıya mı çıkacak acaba?

Kara kılıç muhabbetine gelecek olursak. Zaman ve limit ana unsur galiba. Yani Zoro ne kadar çok hakili Enma kullanırsa zamanla kılıç hakiyle harmanlanıp kara kılıca dönüşecek. Buradan çıkarmamız gereken sonuç kişinin hakisi (iradesi) bir nesneye zamanla vasıf ekleyebiliyor. Luffy'nin sahip olduğu şapkanın Roger ve ondan önceki kuşaklardan sürekli miras kaldığını varsayarsak ve bu karakterlerinde yüksek potansiyelli kral haki kullanıcı oldukları düşünürsek şapkada bir keramet görebiliriz.

Kılıç → silahlanma hakisi → kara kılıç
Şapka → kral haki → ??

Neysem gene çok fazla saçmaladım. Konu hakkında yazılacak çok şey var lakin üşendiğimden şey edemiyorum. Hepinize iyi forumlar.

Hmm, Kılıç zorla yoğun haki kullandırıyor ve hakisi tükenen kullanıcı iradesini kaybedip bayılabiliyor. Bu bana zamanında @Monkey D. Dragon 'un yazdığı kral haki teorisini hatırlattı. O zamanda bu konu hakkında sohbet etmiştik. Kral haki diğer haki kullanıcılarının hakisini tüketiyor/bastırıyor ve bu yüzden bayılıyorlar vb. yorumlarımız vardı. Görünür de cansız olan bir cismin (kılıç) bir insanın iradesini kırıp hakisini zorla kullandırması ile bir insanın kral haki kullanarak benzer işlevlere ulaşması aynı kapıya mı çıkacak acaba?

Kara kılıç muhabbetine gelecek olursak. Zaman ve limit ana unsur galiba. Yani Zoro ne kadar çok hakili Enma kullanırsa zamanla kılıç hakiyle harmanlanıp kara kılıca dönüşecek. Buradan çıkarmamız gereken sonuç kişinin hakisi (iradesi) bir nesneye zamanla vasıf ekleyebiliyor. Luffy'nin sahip olduğu şapkanın Roger ve ondan önceki kuşaklardan sürekli miras kaldığını varsayarsak ve bu karakterlerinde yüksek potansiyelli kral haki kullanıcı oldukları düşünürsek şapkada bir keramet görebiliriz.

Kılıç → silahlanma hakisi → kara kılıç
Şapka → kral haki → ??

Neysem gene çok fazla saçmaladım. Konu hakkında yazılacak çok şey var lakin üşendiğimden şey edemiyorum. Hepinize iyi forumlar.
Lanetli kılıca da teorim var. Belki 2 de 2 yaparım. Yaklaşıyorum gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık