Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu islerde duyguyu katarsak isin icinden cikamayiz yanliz. Sirf Kuina'nin diye Kilici feda etmemesi gerekmez. Bazi seyleri basarmak istiyorsa bazi seyleri feda etmesi gerekir. Yoksa yerinde sayiklar durur. O yuzden gerektigi yerde etmesse sacma olur.
Wado'yu feda edeceğine kafasını feda etsin, biz bu elemanı Kuina ile olan ilişkisinden dolayı sevdik, Yubashiri'yi gömmesiyle sevdik. Bir halta yaramadığında demek bu kadarlık adamım demesiyle sevdik. Olur senin dediğin gibi yapsın her bir basamağa haysiyetini, şerefini, onurunu bıraksın sonra üç basamak yukarı çıktı diye sevinelim biz de :bilmem:

Kuma ile dövüşmeden önce işe karışıp beni aşağılamayın diyen adamdan ne ara buralara geldik orası da meçhul :oleyo2: Oldu olacak iki tane 21'lik versin bir tane 12'lik alsın üstünü de bandanasıyla tamamlar :artiz:

Arkadaşlar bir mmorpg oyununda karaktere set item dizmiyoruz. Kuina'nın kılıcını bırakan bir Zoro'yu hayalimde bile canlandıramazken, Zoro fanlarının Wado Ichimonji'yi gözden çıkarmaya başlamış olması beni derinden yaraladı.

Arkadaşlar bir mmorpg oyununda karaktere set item dizmiyoruz. Kuina'nın kılıcını bırakan bir Zoro'yu hayalimde bile canlandıramazken, Zoro fanlarının Wado Ichimonji'yi gözden çıkarmaya başlamış olması beni derinden yaraladı.
Ben Wado'yu bıraksın demiyorum. Karakterini ve ruhunu yansıtan bir kılıç değil diyorum. İkisi farklı şey. Wado, seri sonuna kadar Zoro'da kalacak; o bariz.

Wado'yu feda edeceğine kafasını feda etsin, biz bu elemanı Kuina ile olan ilişkisinden dolayı sevdik, Yubashiri'yi gömmesiyle sevdik. Bir halta yaramadığında demek bu kadarlık adamım demesiyle sevdik. Olur senin dediğin gibi yapsın her bir basamağa haysiyetini, şerefini, onurunu bıraksın sonra üç basamak yukarı çıktı diye sevinelim biz de :bilmem:

Kuma ile dövüşmeden önce işe karışıp beni aşağılamayın diyen adamdan ne ara buralara geldik orası da meçhul :oleyo2: Oldu olacak iki tane 21'lik versin bir tane 12'lik alsın üstünü de bandanasıyla tamamlar :artiz:
Ben Zoro'yu Kuina icin degil onda ki irade'den ve pes etmeyi reddeden bir adam olmasindan dolayi sevdim. Boyle bir durumda kendi amacini gerceklestirip "ben hicbir zaman kaybetmeyecegim" diyorsa kendi sozunu tutmali. Duyguyu katip amacindan ve sozunden donulecekse bu ise hic baslamamaliydi. Sozunden donen adam onursuz olur bu haliyle. Eger Wado onu sinira ulastirdiysa gorevini yapmis demektir. Fazla duygusal hareket etmemek lazim.

Kesinlikle. Wado'nun yeri çok ayrı. Zoro hiç bir şekilde bırakmaz onu. O kılıç aynı zamanda Zoro'nun onuru.

2-3 fan belki. Gerisinin bunu düşüneceğini bile zannetmiyorum.

Bu islerde duyguyu katarsak isin icinden cikamayiz yanliz. Sirf Kuina'nin diye Kilici feda etmemesi gerekmez. Bazi seyleri basarmak istiyorsa bazi seyleri feda etmesi gerekir. Yoksa yerinde sayiklar durur. O yuzden gerektigi yerde etmesse sacma olur.
Mutlak Galibiyet isteyen adamin basarisizliga tahammul edecek seviyede oldugunu dusunmuyorum. Eger bir seyleri basarmak ve asmak istiyorsa bazi fedakarliklari yapmasi gerecektir. Kiliclardan anlamam ama yeni dovulen kilici Kuina'ya adasin iste :D
Katılmıyorum. O kılıç ile WSS olduktan sonra daha mezarına gidip sözümü tuttum diyecek.

Güç müptelası Madara gibi bir profil cizmez Zoro. En iyi 12'nin 4'de biri bunda olacak da öyle WSS olacak? Kalsın. Değerleri olması lazım karakterin

Mutlak Galibiyet isteyen adamin basarisizliga tahammul edecek seviyede oldugunu dusunmuyorum. Eger bir seyleri basarmak ve asmak istiyorsa bazi fedakarliklari yapmasi gerecektir. Kiliclardan anlamam ama yeni dovulen kilici Kuina'ya adasin iste :D

Sırf güçlü bir kılıç diye düşünme. Op serisinin temel dayanaklarından birisi belki de ''inherited will'' olabilir. Bu sayı bile son sayfada not olarak yazdılar. Luffy için hasır şapka, Zoro için Kuina'nın kılıcı, Sanji için ise Zeff'ten öğrendiği aşçılık olabilir. Karakterleri de güçlü yapan bu değerler. Daha güçlü bir kılıç alması değildir. Bu söz ''Yüzlerce silahla donanmış olsan bile, bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı'' boşuna söylenmedi.

Katılmıyorum. O kılıç ile WSS olduktan sonra daha mezarına gidip sözümü tuttum diyecek.

Güç müptelası Madara gibi bir profil cizmez Zoro. En iyi 12'nin 4'de biri bunda olacak da öyle WSS olacak? Kalsın. Değerleri olması lazım karakterin
Oyle bir yani var inkar edilse dahi. Sonsuz guc istemiyor madara gibi ama guc istenci onda da var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık