Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkettiniz mi?Bu aralar herşey yolunda gidiyor. Adam lazımdı 3500 kişi buldular, gemi lazımdı onu da buldular. Silah lazımdı istemedikleri kadar depolanmış sipariş hazır. Sanki herşey çok iyi gidiyor. Benim tanıdığım Oda bu olumlu havayı bozar. O sayfayı büyük merakla bekliyorum.
Planı mahvedecek kişi Luffy dir. Balina ın ağzından çıkan sonra pastadan çıktı. Şimdi nasıl dalış yapacak merak konusu.
Ejderha içinde gelebilir. Festivallerde olan içine insanların girdiği.

Üye silindi 1004

Zoro, Wado’yu bırakırsa üşenmem Oda’nın sülalesine küfürlü mektup yazar yollarım. Sanji’nin karakterini iki paralık etmiş. Franky’i figüran yapmış. Üstüne Zoro’nun en iyi kılıç ustası olmak istemesi de giderse eğer... Tayfa içi bir karakter erezyonuna daha tahammül edemem. Wado kırılsa bile Zoro onu kullanmaya devam etmeli. Geriye sadece kını kalsa bile. Zoro kendi için olmak istemiyor en iyi kılıç ustası. Kendisinin amacı Luffy’i kral yapmak zaten. Adam orada arkadaşına adamak için en iyisi olmak istiyor. Herkes Sanji ailesini geride bıraktı. Püüüüü dedik. İki yıl öncesinin Sanji böyle bir şey yapmazdı. Zoro, Wado’yu bırakırsa bir sayfa Püüüüüüüüü yazarım buraya. Zoro’nun amiral gücüne ulaşması için tüm kılıçları 12’lik olmalı diyen var. Ryuma 21’lik kılıçla en iyisi olmuş. Yok öyle bir Dünya.

Zoro, Wado’yu bırakırsa üşenmem Oda’nın sülalesine küfürlü mektup yazar yollarım. Sanji’nin karakterini iki paralık etmiş. Franky’i figüran yapmış. Üstüne Zoro’nun en iyi kılıç ustası olmak istemesi de giderse eğer... Tayfa içi bir karakter erezyonuna daha tahammül edemem. Wado kırılsa bile Zoro onu kullanmaya devam etmeli. Geriye sadece kını kalsa bile. Zoro kendi için olmak istemiyor en iyi kılıç ustası. Kendisinin amacı Luffy’i kral yapmak zaten. Adam orada arkadaşına adamak için en iyisi olmak istiyor. Herkes Sanji ailesini geride bıraktı. Püüüüü dedik. İki yıl öncesinin Sanji böyle bir şey yapmazdı. Zoro, Wado’yu bırakırsa bir sayfa Püüüüüüüüü yazarım buraya. Zoro’nun amiral gücüne ulaşması için tüm kılıçları 12’lik olmalı diyen var. Ryuma 21’lik kılıçla en iyisi olmuş. Yok öyle bir Dünya.
Herkesin altına imzasını atması gereken bir yazı olmuş. Hatta şu resmi atıyorum. O kılıcı tutup bu sözleri söylüyorsa o kılıç Zoro'da kalmalı. Karakterin temel taşlarından birisi bu.

Not edilsin, Wado'yu bıraksın diyen Zoro fanlarının tamamını kınıyorum, bu nedir ya iğğğğğ üğğğğ :artiz:

Lütfü fanlarına fazla yüklenmişim insanlar güç için neler diyor böyle ya :oleyo2:

Yine sizin yazdığınız çok haklı bir yorum. Sonuna kadar katılıyorum.:good:

Katılmadığım tek nokta Zoro'nun hayali konusu. Hem Kuina hem kendi için istiyor en iyisi olmayı. Luffy'nin KK olmasını kendi hayalinden önde tutuyor olabilir ona bir şey diyemem.

@RedTeroR Zoro fanlarından soğudum. :artiz:

Bu islerde duyguyu katarsak isin icinden cikamayiz yanliz. Sirf Kuina'nin diye Kilici feda etmemesi gerekmez. Bazi seyleri basarmak istiyorsa bazi seyleri feda etmesi gerekir. Yoksa yerinde sayiklar durur. O yuzden gerektigi yerde etmesse sacma olur.
Mutlak Galibiyet isteyen adamin basarisizliga tahammul edecek seviyede oldugunu dusunmuyorum. Eger bir seyleri basarmak ve asmak istiyorsa bazi fedakarliklari yapmasi gerecektir. Kiliclardan anlamam ama yeni dovulen kilici Kuina'ya adasin iste :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık