Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Altı kesmez zaten. Sanji en son epik bir dövüş çıkaralı 10 sene oluyor neredeyse. Zoro' da Kuma ya da Kaku ayarı bir şey çıkartmadı iki yıl sonrasında.

Hala yok Orochi'nin ninjalarıyla, yok Kaidou'nun alt level adamlarıyla dövüşmesi isteniyor. El insaf.
Şu anki evre için Drake ve Kyoshiro, Kaku ayarı zorluk verecek adamlar gibi duruyor. Bunlar zayıf mı?

Şu anki evre için Drake ve Kyoshiro, Kaku ayarı zorluk verecek adamlar gibi duruyor. Bunlar zayıf mı?
Şu anki evre dediğin şey Yonkou Saga. Ana karakter Yonkou indirmekten bahsediyor ve onun için güçleniyor. Ve yazarın açıklamasına göre %75'i bitmiş serinin. Zoro -Sanji gidip Orochi'nin alt seviye adamlarıyla mı dövüşecek? Bunun keyifli bir tarafı yok.

Kaldı ki iki isim de yıllardır epik dövüş çıkartabilmiş değil, tayfa geri plana atılmış. Yani bunlar varken altını beklemek tuhaf.

Şu anki evre dediğin şey Yonkou Saga. Ana karakter Yonkou indirmekten bahsediyor ve onun için güçleniyor. Ve yazarın açıklamasına göre %75'i bitmiş serinin. Zoro -Sanji gidip Orochi'nin alt seviye adamlarıyla mı dövüşecek? Bunun keyifli bir tarafı yok.

Kaldı ki iki isim de yıllardır epik dövüş çıkartabilmiş değil, tayfa geri plana atılmış. Yani bunlar varken altını beklemek tuhaf.
Indirsin bir şey demiyorum. King de insin Queen de. Lakin Kyoshiro ve Drake öyle zayıf değiller yani.

Şu anki etapda sağlam rakip denk geldi aslında. Sonrası için bekleriz.

Zoro ve Sanji 100 iken Kyoshiro ve Drake 15 değil. Yenerler de zorlayacak güçleri var bu adamlarin, Kakudan bile daha fazla belki.

Luffynin Kaido'yu 1v1 indirmesi de uygun değil bana. Yonko indirecem diyor da. :bilmem:

Indirsin bir şey demiyorum. King de insin Queen de. Lakin Kyoshiro ve Drake öyle zayıf değiller yani.

Şu anki etapda sağlam rakip denk geldi aslında. Sonrası için bekleriz.

Zoro ve Sanji 100 iken Kyoshiro ve Drake 15 değil. Yenerler de zorlayacak güçleri var bu adamlarin, Kakudan bile daha fazla belki.

Luffynin Kaido'yu 1v1 indirmesi de uygun değil bana. Yonko indirecem diyor da. :bilmem:
Ben onlar zayıf demedim iyi de.

Kılıç dükkanı sahibi de Sandai Kitetsu'yu bedavaya vermenin yanısıra aile yadigarı kılıcını da hediye etti Zoro'ya.
Brook da Ryuuma'nın kıcını verdi.

Bunlar duygusal bağla yapılan şeyler değiller, kılıç ustasını tanımak, saygı duymaktan gelen eylemler.
Koshiro, Zoro'yu evladı gibi sevdiğinden değil, kılıcın hakkını vereceğine inandığından, Zoro'yu çocuk bile olsa iyi bir kılıç ustası olarak gördüğünden ve potansiyeline inandığından o kılıcı verdi ona.
Baba-oğul ilişkisi değil bu.
Zeff ve Sanji'nin durumundan çok farklı.
zeff de ilk karşılaşmalarında sanji'yi hayaline saygı duyduğu için kurtarmadı mı? :bilmem: zeff hayalini sanji'ye devretti zoro kuina'nın hayalini devraldı.

şimdi sahneyi hayalimde canlandırdım da şöyle bir sahne güzel olmaz mı?
bütün savaş ve kutlama bitmiş daha doğrusu kutlamanın artık sonu. usopp veya başka birisi kinemona soruyor "sizin dokuz kın olmanız gerekmiyor muydu? dokuzuncunuz nerde" "hı? denjiro mu? oen güçlümüzdü. onun east blue da bir dojo açığını duymuştum" derken sahne zoro ve hocasına döner ikisi de bağdaş kurmuş gökyüzüne (aya) bakıyordur.

zeff de ilk karşılaşmalarında sanji'yi hayaline saygı duyduğu için kurtarmadı mı? :bilmem: zeff hayalini sanji'ye devretti zoro kuina'nın hayalini devraldı.

şimdi sahneyi hayalimde canlandırdım da şöyle bir sahne güzel olmaz mı?
bütün savaş ve kutlama bitmiş daha doğrusu kutlamanın artık sonu. usopp veya başka birisi kinemona soruyor "sizin dokuz kın olmanız gerekmiyor muydu? dokuzuncunuz nerde" "hı? denjiro mu? oen güçlümüzdü. onun east blue da bir dojo açığını duymuştum" derken sahne zoro ve hocasına döner ikisi de bağdaş kurmuş gökyüzüne (aya) bakıyordur.
Zeff hayalini Sanji'ye devretmedi. Sanji'yi kurtarmak için hayalinden vazgeçti ve çovuğu kanatları altına aldı. Ve zamanla bağrına bastı, evladı gibi sevdi. Luffy çıkana kadar Sanji'yle Baratie kavgası yapıyorlardı.

Dahası Zeff ve Sanji arasındaki şeyi biz kesinlikle Koshiro-Zoro arasında görmedik. Zoro için önemli olan Kuina'ydı. Bir bağ aranırsa o daha uygun.

Ve Zoro'ya kırık bir ipucu vermekten bahsediyorsun. Zoro o ipucunu takip ederse Koshiro'ya falan ulaşmaz, yolda kaybolur. Adamın yer-yön yeteneği ortada. :flaugh:

O sıra Kiku'nun sakladığı şey Oden'in hizmetkarlarından olduğuydu. Zira öncesinde Oden kalesini görmek istiyorum diyor ve iç seside yıkıntıların orada kimsenin olmaması gerek ve onlara karşı dikkatli olmalıyım diyor.

"Zoro zaten farketmişti." cümlesi geyik yapmak amaçlı ve Sanji'ye dokundurma amaçlıysa komik ama cidden kurulduysa mantıksız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık