Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kuroro tarafından 5 Tem 2019 tarihinde açılan konu

?

Bölüm nasıldı?

1. İyi

36.0%
  2. Orta

26.8%
  3. Kötü

37.2%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 3,463
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Adamın dojoyu devredebileceği kimsesi yok. En uygun adayı tercih ediyor. Arada baba-oğul değil usta-çırak ilişkisi var. Zeff ve Sanji ilişkisinden çok farklı. Zeff net bir şekilde söylüyor bunu.

2. Luffy çok bilen ama çok yanılan billur kişi.

Luffy (çok bilen ama çok yanılan billur kişi.)
    Mesaj Sayısı 4,911
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Sıkıntı şurada: Zoro Koshiro'yu Sanji'nin Zeffi sevdiği kadar sevmiyor. Yani Sanji ve Zeff arasında Zoro ve Koshiro'dan daha sıkı ve samimi bir ilişki var. Öyle ki Zeff Sanji için hayatını ve kolunu feda edebilecek duruma gelmiş, onu kendisi gibi yetiştirmiş bir baba figürü olmuş. Koshiro'yu benzer bir durumda görmedik. Ha Koshiro yerine Kuina olsaydı belki.

3. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,633
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Little Garden bölümlerini okurken farkettim.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

4. twei Fa Fa Fa!

twei (Fa Fa Fa!)
    Mesaj Sayısı 10,660
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Bu benim de dikkatimi çekmişti hee :S Luffy King'in türünden bi dinazora mı biniyordu ne sanki. Önce dinolar sonra devler şeklinde ilerler mi acaba.

5. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,309
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    2 hafta daha geçmedi tabi. Nedense ben geçti sanıyorum. Boş bölüm olunca ayrı bir algısı oluyor insanda.

6. Omeawamo93 Patateys

Omeawamo93 (Patateys)
    Mesaj Sayısı 1,016
    Üyelik Tarihi14 Mar 2018
    Bende de başka türlü etki yarattı bu hafta bölüm var sanıyordum nerede la bu spoiler diyorum kendi kendime ama iki defa daha okuyunca fark ettim.

7. muslu abi dediğin Katakuri gibi olur

muslu (abi dediğin Katakuri gibi olur)
    Mesaj Sayısı 887
    Üyelik Tarihi25 Ara 2010
    adam kızını kaybetti kaybettiği kızının kılıcını zoro'ya verdi. ki verdiği kılıç da sayılı kılıçlardan biri

8. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 3,463
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Kılıç dükkanı sahibi de Sandai Kitetsu'yu bedavaya vermenin yanısıra aile yadigarı kılıcını da hediye etti Zoro'ya.
    Brook da Ryuuma'nın kıcını verdi.

Bunlar duygusal bağla yapılan şeyler değiller, kılıç ustasını tanımak, saygı duymaktan gelen eylemler.
    Koshiro, Zoro'yu evladı gibi sevdiğinden değil, kılıcın hakkını vereceğine inandığından, Zoro'yu çocuk bile olsa iyi bir kılıç ustası olarak gördüğünden ve potansiyeline inandığından o kılıcı verdi ona.
    Baba-oğul ilişkisi değil bu.
    Zeff ve Sanji'nin durumundan çok farklı.

9. Mesaj Sayısı 12,881
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    King+Queen confirmed Vol. 89712324

10. Dr. Hiluluk Evet, yalnızca Cat

Dr. Hiluluk (Evet, yalnızca Cat)
    Mesaj Sayısı 5,230
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Altı kesmez zaten. Sanji en son epik bir dövüş çıkaralı 10 sene oluyor neredeyse. Zoro' da Kuma ya da Kaku ayarı bir şey çıkartmadı iki yıl sonrasında.

Hala yok Orochi'nin ninjalarıyla, yok Kaidou'nun alt level adamlarıyla dövüşmesi isteniyor. El insaf.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık