Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack eziliyor forumda zaten. Ben ona zayıf demiyorum kesinlikle. Saldırı gücü olarak olmasa da dayanıklılık olarak WB ile yarışır bence. Kaç gün minklerler dövüşfalan, atakta tedavi şeyleri bunlari manyak savunma ağırlıklı yapıyor. Queen de öyle muhtemelen ama bu 3 samurayi nedense yukarda görüyorum. Tahmin tabii

Ayrıca Zoro ve Kyoshiro şu an çizilen henüz atağa kalkismayan, savunmada kalan Kyoshiro ile var. Dediğim gibi 2 kılıç Zoro'nun burayı plotsuz geçeceğini sanmıyorum
Wb ile mi yarışır ? :agla::hhh:

Taşıdığı için yakalanmıyor ki. Katil suçu atılıyor direk. Yine seppuku yap diyeceklerdi. Şimdi taşımasındaki suç nerede oluyor?

Gerizekalı olma konusuna girmek istemiyorum, ama bu tayfanı Luffy değil mi? O zaman boşa yola çıkmışlar.
Katil suçu atilacak en iyi adam zorodur zaten wanoda kaidonun ve orochinin adamlari disinda silah tasinmasinin yasak oldugu söylenmişti hafizam beni yaniltmiyorsa.Birileri cinayet islemis silahla gezmenin yasak oldugu bir yerde ronin yaninda 3 kilicla geziyorken görmüslerdir sonra sucu zoroya atmislardir o sirada kilicinda hazan suyu oldugunu gorunce olaylar bu hale gelmistir.He benim icin bi sakincasi yok mallik mi mallik ama luffy ve zoronun malliklarini seviyorum:D

Yorumların tamamını okumayı bitirdim sonunda. Çoğu, Zoro atışmalarıyla dolu ve sıkıcıydı açıkçası, çünkü oldukça yanlıydı her iki taraf da. Yani diyeceğim ki "yapmayın etmeyin", o vakit de bu kadar yorum olmazdı muhtemelen. Sıkıcı da olsa, acaba neler neler yazıldı merakıyla kendime eziyet ve zevk kombini yaşattım.
Arc'ın ilerleyişi beni tatmin ediyor açıkçası, Oda, güzel toparlayacak muhtemelen.
Güç konusunda çok da tutarlılık aramıyorum, hikayeye göre ezip yüceltebiliyor karakterleri, vermek istediği mesajı her şekilde verebilmiş oluyor en nihayetinde.
Zoro arc'ın merkezini Luffy'le paylaşacaktır, bu merkeze Kid ve Law'da dahil olabilir, bilmem.
Duygusal olarak Zoro bağ kuruyor olsa da patlama yaşayacağının bir garantisi yok, Water 7 arc'ında da duygusal bağ kurmuştu bu boyutta olmasa da(ip'li adamla, adını unuttum).

Henüz kimsenin bir şov yapmışlığı yok bu arc, gereksiz yere Zoro bunu yaptı, Sanji şunu yaptı, Luffy böyle yardırdı diye yarışmaya hiç hiç gerek yok. Hayalleri değil de, hikayeyi okumak heyecan verici.
Olmazsa hayal kırıklığına uğramam da, Zoro'nun da Sanji'nin de artık tartışmaya gerek kalmayacak boyutta güçlerini göstermesi iyi olurdu.
Artık KK olma konusunda epeyi bir ciddi durumlardayız, Luffy'le sınırlı kalmamalı bir şeyler.

Queen kalkar, yine yatar. Yatmalara doyamazsa ve oradan kaçırılmazsa (ki kendisinin hiç böyle bir niyeti yok), kısır döngüde yatıp kalkar muhtemelen.

İçimde kalmasın notu:
Yok efendim Zoro şunu yenerse yonko, yok efendim kendi tayfasını kurabilir vs. yazılmış.
Ya buyursun kursun, hatta lütfen kursun (ki hiç böyle bir arzusu olmadı kendisinin) hatta şu an tayfadaki her birey ayrı ayrı belli bir seviyede tayfa toplayabilecek güçteler, onlar da kursun, kursun da, KK olmak güçle sınırlı değil (bağımsız demiyorum), Luffy'deki potansiyelin kaynağı, güç hiç değil. Bilen bilir (yani herkes (aha delirdim!)).

Zoro seven adama, Zoro kötületmiş gibi oluyor bu forum. İlginç :D
Hadi bye.

Bunu yazmayı unuttum.Law ile Hawkins arasında geçen garip bir cümle var.Law laf çarpıyor öğrenemedin mi gibisinden Hawkins'e.Acaba adamın birkaç canını almış olabilir mi Oda göstermemiş olabilir gibi.Zoro o kadar fazla canını almadı çünkü bu adamın nasıl kendi hariç 3 canı kaldı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık