Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kral Korsan tarafından 8 Kas 2018 05:15 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. wadef Üye

wadef (Üye)
    Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi18 May 2016
    Insallah karizma bir karakter cikar. Ama cok sacma bir karakter cikmasi daha buyuk olasilik.

2. Shankss Red Force

Shankss (Red Force)
    Mesaj Sayısı 512
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    O Robin mi ya:hoo:

3. Luffy ve Kid'in çizimleri hoşuma gitti. Usopp ve Robin'in tepkileri de efsane. :D

4. KillersongCX (Üye)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi19 Tem 2014
    Bütün yorumları okudum da süpernova koleksiyoncusu Kaido Han'ın teklediği veletler tarafından , bu arc indirileceğine nasıl inandığınızı anlamadım .

Son düzenleme: 9 Kas 2018 05:12
  5. Shankss Red Force

Shankss (Red Force)
    Mesaj Sayısı 512
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Ölmeyi bekleyen/isteyen birisinin son arzusunu yerine getirecekler diyelim:good:

6. Kazandibi (Üye)
    Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi17 Eki 2018
    Luffynin tek yediğini ve tayfanın öldürüldüğü haberini okumuşlardır yoksa neden o sıfatlara lanet okuyasınız:)

7. Silver Hawk shanksss

Silver Hawk (shanksss)
    Mesaj Sayısı 90
    Üyelik Tarihi23 Eki 2016
    Kral hakisi hakkında garip garip yorum yazılmış.Kral hakisine sahipde zayıf olan benim gözümde tek kişi don chinjao denen kişiydi ki onun ödülü 500mdu.Sadece bu çıkarımı yaparsanız mantığı anlamalısınız.Her haki türünün yavaş yavaş gelişmiş versiyonlarını görmeye başladık acele etmeyin sonuçta en önemli haki olarak görülüyor.Bir işe yarıyordur mutlaka.:)

8. Shiliew Üye

Shiliew (Üye)
    Mesaj Sayısı 7
    Üyelik Tarihi8 Eki 2018
    Dostum çok abartmışsın seride kaç kişide var saybide abarttığın kadar varmıymış

9. Stroyer Üye

Stroyer (Üye)
    Mesaj Sayısı 14
    Üyelik TarihiPerşembe
    Ne desem boş gibi. Kaido inmesi lazım dicem daha gösterilmeyen kişiler, çözülmeyen gizemler var güç farkı ortada. İnmez kaido dicem sonrasında nasıl elbaf'a gidecekler.

Bölüm özeti; aşağı tükürsem sakal , yukarı yükürkem bıyık ..... fatal error 404...

10. KillersongCX (Üye)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi19 Tem 2014
    Offf yapma bunu ya . Luffy elleri bağlanmış , atın arkasında resmen sürüklenerek götürülüyor . Yürek acıtan sahneler .

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık