Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kral Korsan tarafından 8 Kas 2018 05:15 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Mesaj Sayısı 9,146
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    En azından Luffy ordan kurtulana/kurtarılana ya da kaçana kadar Zoro'nun eline geçmeyeceği belli oldu o kılıcın. Gerçi o ikili çok durmaz orda. Reverie'ye geçiş olmazsa 2-3 bölüme kaçar onlar ordan :gamyon:

2. Mr.Bushido DEVİL KİNG

Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
    Mesaj Sayısı 1,200
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Bence de önce komutana yürür. Valla Shogun iki kılıç stili kullanıyordu herhalde, bir de yılan falan vardır bir şeyler ama çok güçlü olacağı kesin.

3. Luffy nekomamushikenseialcatraz...

Luffy (nekomamushikenseialcatraz...)
    Mesaj Sayısı 4,514
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Onların oradan kurtulması için bazı ihtimalleri derledim:

1- Tayfa ateş festivalinin düzenleneceği zaman toplanıp Luffy'leri ve işçi olarak kullanılan samurayları kurtarıp festivali dağıtacalar.

2- X-Drake, Hawkin, Apo ve Killer gibi isimler kurtarabilir.

3- Oden'in yüzünü görmediğimiz diğer iki astı şey edebilir.

4- Kaido ateş festivaline Kid ve Luffy'i çıkartabilir.

4. Mesaj Sayısı 9,146
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Orochi ile ilgili 3-4 seçenek var aklımda. Bunların ikisi ağır basıyor.

Mümkün. Belki Kawamatsu ve Denjiro da hapishanededir :bilmem:

Kaido ateş festivaline de çıkarabilir bunları. Onun da oluru var gibime geldi.

Neyse ben kaçar :sapkali:

5. Luffy nekomamushikenseialcatraz...

Luffy (nekomamushikenseialcatraz...)
    Mesaj Sayısı 4,514
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Çok uzun kaçar diye eklemedim bende Denjiro ve Kawamatsunun hapishanede olabileceğini düşünmüştüm sildim geri. Rayleigh vol2 diye parantez açmıştım hatta :D

6. Yurnero Üye

Yurnero (Üye)
    Mesaj Sayısı 490
    Üyelik Tarihi31 Mar 2016
    Zamir kullanımından dolayı bundan emin olamıyoruz. İlk spoilera göre çevirdim. Ayrıca "tükürdükten" sonra kılçık artık boğazda takılı özelliğini kaybedip geçmiş zamana dönüşüyor. Yani Kid'in boğazına takılsaydı "sticked" kullanılması daha doğru olurdu.
    Bigmom ile den den mushi ile konuşmuyorlar mıydı? Ayrıca gazete dedikleri de tek sayfa broşür gibi bir şey. Martıların dağıttığı gazeteler çok sayfalı oluyor.

7. ogstr97 Üye

ogstr97 (Üye)
    Mesaj Sayısı 208
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2016
    Öncelikle Marco yu unutmak en iyisi çünkü adayı koruyacağını söyledi. Sonra belki kedi olayların başına yetişemez ama bence kedi köpek birleşip kaidou ya destek olur. Diğerleri de novaları alır. Jack sağ kol güya ama bence sonra gösterilen daha güçlü olur. Zoroylada o arkadaş kapışır.
    Ahh Robin ah. Bence bu tipi oda başka karakter çıkarmak için kullansın, fena trol.

8. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,164
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Robiiiin. :agla: Ne yaptın Odaa?

Ben animede bu bölümlerde Robin'e twerk yaptıracaklar diye hayal ederken. Kadını ne hale çevirdiler. Yazıklar olsun.

9. Pktime33 Üye

Pktime33 (Üye)
    Mesaj Sayısı 41
    Üyelik Tarihi7 Şub 2018
    Yanlış düşünüyorsun kendinde diyorsun milyonda bir diye. Bu evrende 100 milyon insan yaşasa 100 kişi de olması gerekir. Hh olanlar boş adamlar, çobanlık yapanlar değil HH açanlar özel adamlar ve bizde sadece özel adamların olduğu bir alandayız yani karşına çıkanların 10 da birinde olması çok olduğu için değil, onlarda olduğu için karşına çıkmasından kaynaklanıyor bence

10. wadef Üye

wadef (Üye)
    Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi18 May 2016
    Bekledigimiz gibi Luffy hapise dusup Kidle yollari kesisti. Belli ki normalde birbirlerinin rakibi olacaklar ama Dunya hukumeti ve baska dusmanlar icin ittifak olurlar. Bolumde benim dikkatimi ceken Shutenmaru oldu. Eleman gozuktugu ikinci bolumden beri bir hayranlik olustu. Sanki ilerde en favori karakterlerimden birisi olacak gibi duruyor. Baya tasskli bir elemana benziyor.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık