Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kral Korsan tarafından 8 Kas 2018 05:15 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Mesaj Sayısı 9,083
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Ne bitmez çilemiz varmış arkadaş. Ada düşman kaynıyor Zoro bir tanesine denk gelmedi ya la! :artiz:

2. Mr.Bushido DEVİL KİNG

Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
    Mesaj Sayısı 1,176
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Sorma kanka ya, ama içimde bir his var az kaldı diyor :D

3. Mesaj Sayısı 9,083
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Reverie'ye atlarsa gör sen "az"ı :) Zaten iki hafta bölüm yok :üzgünüm: 2 aydan önce aksiyon göremeyiz :( Kayığa binip gitti Jack'ten de uzaklaşıyor sanırım. Shuten'le karşılaşsa idi iyiydi. Şu samurayların çalıştırıldığı fabrikaya gitse bari de bir yerden ipin ucunu tutsak.

4. delpiero Üye

delpiero (Üye)
    Mesaj Sayısı 195
    Üyelik Tarihi11 Ara 2014
    Gazete değil tek yapraklık bir haber gibi duruyor. Wano'ya Dünya ile alakalı bir gazete gelmiyor. Dünya ile alakalı bir haber değil bence. Yani daha ne Luffy'nin Tüm Kek Adası haberleri ne de Kaido-Big Mom iş birliği haberi olabilir. Muhtemelen Kaido'nun Oden Kalesini yıkmasını yazmıştır. Yani Kinemonların öldüğünü zannetmiştir. Wano'da kimse Luffy'i tanımadığı için haberi yapılacağını zannetmiyorum.

Bu arada Kaido karizmatik adam bence normal halini profilinde kullan. Dragon hali çok dandik.

5. Mr.Bushido DEVİL KİNG

Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
    Mesaj Sayısı 1,176
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Bak ya içimi kararttın hahaha :D Valla kanka yapacak bir şey yok, öyle yada böyle Shoguna girecek. Ondan önce de ortalığı bir dağıtması lazım tabi, yoksa olmaz yani....

6. Mesaj Sayısı 9,083
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Sorma yaa :(

Shogunu da iyi gizem yaptı. Herifi göstermiyorlar. Çok merak ediyorum nasıl biri çıkacak. Gücü ne olacak ? Meyveli-meyvesiz ? Önce komutanlardan birine yurur herhalde ya :hmm:

7. Mesaj Sayısı 932
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Acaba luffydeki kılıca noldu:bilmem:

8. Mesaj Sayısı 9,083
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Yarın gösterirler belki. Yani bugün.

9. Mesaj Sayısı 932
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Belki ben çok merak ediyorum Zoroya geçtiği anı,lanet olayından dolayı,bizim oğlan sever lanetli şeyleri xD

10. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 2,878
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Aynen onların haberi de olabilir büyük ihtimal.

Bir tane vardı baya güzel çizilmiş kara kalemdi. Onu kullanıyordum bundan önce. Mangadan güzel bir insan halini bulur kullanırım. :good:

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık