Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kral Korsan tarafından 8 Kas 2018 05:15 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Yurnero Üye

Yurnero (Üye)
    Mesaj Sayısı 490
    Üyelik Tarihi31 Mar 2016
    Wano, dış dünyaya kapalı. Dünya haberleri buraya ulaşmıyor. Tüm tayfanın gördüğü gazete muhtemelen Luffy'nin esir alındığı haberi.

2. eliXir Üye

eliXir (Üye)
    Mesaj Sayısı 90
    Üyelik Tarihi26 Ara 2014
    Beklediğim Luffy nin geleceği görüp law sayesinde geri çekilmesiydi ama deli oğlan daha o kadar gelişememiş yada kaido gelecekten bile hızlı. Sanırım Drake işin içine girip luffyi kurtaracak aynı jinbe gibi.

3. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 7,478
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Dış dünyaya kapalı ama dış dünyadan haber gelmiyor diye bir şey geçmedi. Alt tarafı gazete bu ki Kaido eğer bir yerden ışınlanıp gelmediyse Mom ile burada konuşuyor. Yani dış dünya ile az çok bağlantısı var buranın. Kizaru bile ''gideyim mi'' diye soruyor. Yani gazete ulaşmış olabilir oraya. Tabi dediğin gibi Wano'nun kendi gazetesi de olabilir.

4. Fejugod The Warrior-Poet

Fejugod (The Warrior-Poet)
    Mesaj Sayısı 552
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2016
    @Yurnero
    "Kid, kendi boğazına takılan kılçığı tükürüyor" diyor sadece sanırım, muhafızın boğazına saplanmıyor.

5. D.Darkness (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,470
    Üyelik Tarihi30 Eki 2015
    Öyle de Kidd'i de bilmiyoruz . Aynı klasmandalar mı değiller mi bilemeyiz hem Kaido için aynı duruma düşmeleri normal bir sağ kol tarzı bir adam için aynı duruma düşselerdi anlardım ama herkes Kaido karşısında o durumlara düşebilir.

6. hsynrknz Üye

hsynrknz (Üye)
    Mesaj Sayısı 385
    Üyelik Tarihi20 Mar 2013
    Hmm hani sadece mangaya göre yorumluyorsunuz ya Mihawk'ı siz ve aynı manga ya göre Shutenmaru da isimsiz bir adam , ve bu isimsiz adam yonkoo sağ kolu çiziyorsa haliyle insanlarında Mihawktan bekletintisi artıyor hayır sen neyi yediremedin kendine milletin mihawk beklentisi o. Zoro mevzunda ise allah aşkına millet kidde çıktı diye mi zoro da çıkar diyor kendimizi bildik bileli rayleigh de var diye zoro da çıkar muhabbeti var. Son olarak, aynı manga'dan 2 resim atayım 1. sinde shanks mihawk karşılasması ve shanksın ilk reaksiyonu 2. Shanks marco karşılamaşı sen bir bunu yorumla sonra milleti paranoya ile suçla.
    Ben buradan Marco ile Mihawk arasındaki level farkını algılayabiliyorum. Sen görmüyorsan milleti bi sal istediği yorumu yapsınlar.

7. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,724
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Forum da hiç Kidçi yok mu? Yavshaks üzerinden az mı dalga geçildi, gün, intikam günü. :D

8. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 2,019
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    En kötü jenerasyon, yonkou mu devirecek yoksa?

Bide Luffy'nin yenildiğini tayfa üyelerinden gören oldu mu acep?

9. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 3,137
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Surat ifadelerini görmek istiyorum. Haberi de çok merak ettim.

10. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 2,019
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Haberi bölümde açıklamıyorlar galiba, gösterseler güzel olurdu.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık