Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kral Korsan tarafından 8 Kas 2018 05:15 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 13,681
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Kid'te çıkması hoşuma gitti. Bir de özellikle aynı h.hakiye sahip oldukları söylendi Luffy ile. Acaba kasıt seviyeleri mi? Yoksa h.hakinin farklı tipleri mi var kendi içinde?

Bir de yanliş mı anladım bilmiyorum ama Oden ve Shutenmaru'da da mı h.haki var?

2. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,104
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Yakında yeni bebelerde bile HH çıkacak arkadaş bu ne önüne gelende HH var. 2 yıl ara bunun için miydi ey Oda? İnsanlar kendileri de ögrenip güçleniyorsa ne gerek vardı zaman atlamasına? Tayfa da başkalarının tayfası gibi savaşa savaşa kendileri ögrenseydi ya biz de onları izlerken ne nedir ne değildir görseydik. Yakında Usopp'ta da çıkarsa hiç şaşırmam. Sorsan milyonda bir ama her arc HH görüyoruz. Resmen HH kavramı yerlere düştü. Ekinler dize kadar azcık gel bize kadar Oda. Valla ayıp ya.

HH kavramı iyice basitleşti gözümde. Şu saatten sonra da HH için hiçbir yüksek beklentim kalmadı. On kişiden birinde varsa bu o kadar ahım şahım bir şey değil demek ki. Biz fazla büyütmüşüz. Destekle beni @amaneden

3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,677
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Oden’de de varmış. Shuten diyor bunu, onda yoktur.

4. Kenob Çok nadir gözüken çar

Kenob (Çok nadir gözüken çar)
    Mesaj Sayısı 144
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Odenda var.

Hh çıkmasına karşı olanlara da ayrı şaşırdım. Kid supernovalarda luffy’le yarışabilen bir adamdı ki gücünü az çok tahmin edebiliyorduk. Sanarsın apoo’da bege’de çkktı. Hh çıkması olasılığı 3 kişide vardı law kid karasakal. Kidd’de çıktı lawda çıkmaz gibi karasakal’ı da luffy büyük olasılıkla hh’si ile alt edecek. Ya çıkmayacak ya da luffy üstün basacak.

5. Kral Korsan (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,550
    Üyelik Tarihi23 Mar 2015
    kidd'de bile var oden de var eger mihawkda cikmassa olay olur.

6. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,677
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Onda da vardır.

7. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 13,681
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    @Kenob

Kaido '' So you have it too" derken ne demek istiyor ?

8. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,677
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Luffy’ye diyor onu. Daha önce Kid’de de olduğunu gördüğü için böyle bir şey diyor.

9. Voltairé (Üye)
    Mesaj Sayısı 51
    Üyelik Tarihi4 Eki 2017
    Aha beklediğim gibi :D

10. CoolAnd1 Etc.

CoolAnd1 (Etc.)
    Mesaj Sayısı 1,370
    Üyelik Tarihi21 Oca 2012
    Luffy'e boşuna Maymun ismini koymamışlar. Habire kafeste.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık