Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 924: Ha!?

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kuroro tarafından 9 Kas 2018 08:11 tarihinde açılan konu

?

Bölüm nasıldı?

1. İyi

67.9%
  2. Orta

21.8%
  3. Kötü

10.3%
  1. kozmikadam (Üye)
    Mesaj Sayısı 54
    Üyelik Tarihi15 Eyl 2017
    Olabilir hawkins ve kidd belkide kaidoya karşı plan yapmış olabilir.

2. Miora Spoiler : Kid > Zoro

Miora (Spoiler : Kid > Zoro)
    Mesaj Sayısı 797
    Üyelik Tarihi8 Şub 2011
    Düşünsenize Kılçıkçı adam kafesten çıkınca şu yorumu yapıyor, "her gün bedava yemek veriyorlardı bende kaldım" :D Kılçıkçıda da kral haki çıkacak. Bunca zaman iradesini kıramamışlar adamın. Zaten büyük ihtimalle kral hakisi olan insanlar, yüksek iradeli olduğu için Kaido'ya biat etmiyordur.

3. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 10,499
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    O değil de bu Jack falan Kaido tarafından iradesi kırılmış kişiler olmasın sakın? :/

4. clupreina (Üye)
    Mesaj Sayısı 31
    Üyelik Tarihi23 Mar 2018
    Ya senin ne haddine Robin'i öyle çizmek.

Kötü !

5. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 12,800
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Herif ager io oyunu gibi yani. Ufakları yuta yuta mı büyüyor andjdjfj

6. Kenob Çok nadir gözüken çar

Kenob (Çok nadir gözüken çar)
    Mesaj Sayısı 143
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Rayleigh sahnesi geldi aklıma olur mu olur :ehe: Ama bunca zaman çıkmayan adamdan ben de kral hakisi bekliyorum. Kral hakisi ele ayağa düştücüler iyi çıldırır

7. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 10,499
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Ahaha aynen öyle. Jack ilk göründüğünde emir almayacak birisi gibi duruyor diyorduk. Meğersek Kaido bunu da canı sıkıldıkça dövmüş. :/ Kaido'dan neden ölümüne tırstığı da belli oldu şimdi. Jack diye bağırdığında altına yapacaktı neredeyse. :/

8. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 12,800
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Eti vura vura yumuşatıyor işte adam

9. Rika Zoro

Rika (Zoro)
    Mesaj Sayısı 2,054
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Ben Law'ın bu hasarı almasını çok yadırgamadım. Mesele o değil. Mesele Zoro olunca çılgınca gömülürken Law olunca kimsenin ses etmemesi. Bana sorarsan ikisini de gömmeye gerek yok. Ama Zoro'yu çividen hasar aldı diye gömenler rezil oldu diyenler çifte standart yapmamalı. Demek ki Law da yiyebiliyormuş diyebilmeli.

İsimsiz rastgele bir adamdan hasar yiyor Law. Dikkatsiz olamaz karşıda Kaido varken k.hakiyi sonuna kadar açmalıydı.

Hasar yemesinin asıl nedenine gelirsek kairoseki muhabbetini araya sıkıştırmaktı bence hepsi o.
    Bana böyle savunmalarla gelin :)
    Bir tutar mıyız reis? Sadece ikileme dikkat çekiyoruz. Law kim yav. Anca kaçmayı biliyor.

10. Kral Korsan (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,550
    Üyelik Tarihi23 Mar 2015
    Zoro olsaydı aslanlar gibi dayağni yer luffy'ile beraber hapsi boylardı iradeli olmak böyle birşey.
    Law'da olmadıği icin h. haki beklemiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 4)

1. Voltairé,
  2. Buggy,
  3. Kazandibi
Yukarı Çık