Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu One Piece'nin ilham alındığı Olivier Levasseur'a ait hazine bulunamış. Adam bulun sizin olsun demiş ama bulamamış kimse. Op'u da bulamazlar, böylece manga bitmez. Ölene kadar çizer Oda, zaten başka işi yok. Sonra ancak Maşima-sensei yarım kalan bu işi bitirebilir. Ama bütün bunlar birkaç on yıl sürer gibi.

Bu One Piece'nin ilham alındığı Olivier Levasseur'a ait hazine bulunamış. Adam bulun sizin olsun demiş ama bulamamış kimse. Op'u da bulamazlar, böylece manga bitmez. Ölene kadar çizer Oda, zaten başka işi yok. Sonra ancak Maşima-sensei yarım kalan bu işi bitirebilir. Ama bütün bunlar birkaç on yıl sürer gibi.
Harika. One Piece cidden çok başka. Ben anime çok sevmem zaten ama OP cidden efsane

Mesele boy değil ama yine de söyleyeyim Snakeman katakuriyle aynı boya geliyor.
Yok daha ufak snakeman

Fan yapımı dimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oda daha 40’lı yaşlarında. Çok net en az 55-60 yaşına kadar çizer.

One Piece gibi artık mangakayı aşan ve bir endüstri ürününe dönüşen bir işi bitirmek kolay değil.

Oda’nın sağlığı el verdiğince ve One Piece herkese para kazandırmaya devam ettiği sürece One Piece bitmez. Bu da rahat 15 yıl demek. Üstüne de çıkar.

One Piece üzerinden dünyada binlerce insan, onlarca büyük şirket para kazanıyor. Sadece Oda değil. Op şuan üzerinden milyon dolarlar döndüren bir ürün. Yani öyle “sıkıldım bitiriyorum” diye bir şey olamıyor. Adamı öperler.

Oda daha 40’lı yaşlarında. Çok net en az 55-60 yaşına kadar çizer.

One Piece gibi artık mangakayı aşan ve bir endüstri ürününe dönüşen bir işi bitirmek kolay değil.

Oda’nın sağlığı el verdiğince ve One Piece herkese para kazandırmaya devam ettiği sürece One Piece bitmez. Bu da rahat 15 yıl demek. Üstüne de çıkar.

One Piece üzerinden dünyada binlerce insan, onlarca büyük şirket para kazanıyor. Sadece Oda değil. Op şuan üzerinden milyon dolarlar döndüren bir ürün. Yani öyle “sıkıldım bitiriyorum” diye bir şey olamıyor. Adamı öperler.
Mangakanın sıkıldım bırakıyorum demesine bir engel yok, lakin eser halka mal olduğu için aynı Dragon Ballda, Hokuto no Kende olduğu gibi, fan yapımı animeler, başka çiźerlerden gaidenler falan çıkmaya devam eder. Mangaka seri bitti dese de bitmez dediģin gibi.

kaido nun tanıtımında şöyle. bir yazı vardı. "derler ki birebir dövüş olursa Kaido kazanır ".Şimdi soru şu : Luffy nin bu Kaidoyu birebir alma ihtimali var mı şuanda?

kaido nun tanıtımında şöyle. bir yazı vardı. "derler ki birebir dövüş olursa Kaido kazanır ".Şimdi soru şu : Luffy nin bu Kaidoyu birebir alma ihtimali var mı şuanda?
Kaido’nun 1vs1 olayı mangada söylenti olarak geçiyor yani insanların dilinde dolaşan bir şey. Söylenti olarak Katakuri’nın sırtının yere değmeme olayı da vardı ama sırtı yere değdi.
Yani kaido her karakter gibi 1vs1 yenilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık