Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğerleri diyecekti, ben kapağa takılmana bir şey demiyorum ama fan isteği sonuçta, sen işin bir tarafından tuttun ben diğerinden tutuyorum xD

İki kapak çizimi de fan isteği mesela böyle bir şeyi kendim çizdim de diyebilirdi ama fan isteği diyor adam bilmem anlatabiliyor muyum. Fan isteği kapak çizimine, fan isteği bu kapak çizimi, dediğim için neyi geçiştirdim orasını da anlamış değilim tabi.

--------------------------------------------------------------------------------------

Bence Zoro çıkacağı yolculukta yakalanacak. Zoro'nun bir şekilde yakalanmasını bekliyorum :bilmem:
Uzattıkça uzatıyorsun ya.Alpamis değilim ben giremem senle yeşili tartışmaya.

Ne oldu şimdi? Zaman yolculuğu var mı, yoksa meyve gücü falan mı? Belli oldu mu?
Oden'in karısının yediği toki toki meyvesi sayesinde sadece geleceğe seyahat mümkün. Geçmişe yolculuk imkansız. Tek defalık bir şey büyük ihtimal. Bir nevi kaçış yolu gibi kullanıldı. Onun dışında bu meyve çok dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Çünkü geçmişe yolculuk yapamadığın için bir kere yolculuk yaptın mı geri dönüşü yok. Yani arc bunun üzerinden yürümeyecek belli oldu.

Big Mom demek ki geçiş süreciymiş
Kaido inecek inecek
Luffy ağzına ağzına vuracak (Kaido vurmasında) :D

Oden'in karısının yediği toki toki meyvesi sayesinde sadece geleceğe seyahat mümkün. Geçmişe yolculuk imkansız. Tek defalık bir şey büyük ihtimal. Bir nevi kaçış yolu gibi kullanıldı. Onun dışında bu meyve çok dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Çünkü geçmişe yolculuk yapamadığın için bir kere yolculuk yaptın mı geri dönüşü yok. Yani arc bunun üzerinden yürümeyecek belli oldu.
Öyleyse iyi olur. Bence de umarım tek kullanımlık bir şey çıkar. Arkın bunun üzerine yürümeyecek olması ve geçmişe yolculuk olmaması falan güzel olmuş. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık