Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack ile Luffy veya Zoro savaşırsa dışarda kalan o sırada ne yapıyor olacak?
Oda beraber saldırtmaz diye düşünüyorum eğer öyle olursa Zoro ve Luffy'nin birlikte yaptıkları hücumların, dayanışma ve anlaşmanın ileri boyutta olduğunu ve Kaido'dan önce bir deneme sahası olarak Jack savaşının çizildiğini yorumlarım. Böyle bir durum yaşanmayacaksa Jack yanında bir headliner getirir ve bu kişinin 'en kötü nesil'den olmasını bekliyorum. Böyle olduğu vakit Luffy ve Jack, Zoro ve Headliner arasında bir mücadele olur.
Aksi takdirde boşta kalan ne yapacak?

Oda beraber saldırtmaz diye düşünüyorum eğer öyle olursa Zoro ve Luffy'nin birlikte yaptıkları hücumların, dayanışma ve anlaşmanın ileri boyutta olduğunu ve Kaido'dan önce bir deneme sahası olarak Jack savaşının çizildiğini yorumlarım. Böyle bir durum yaşanmayacaksa Jack yanında bir headliner getirir ve bu kişinin 'en kötü nesil'den olmasını bekliyorum. Böyle olduğu vakit Luffy ve Jack, Zoro ve Headliner arasında bir mücadele olur.
Acele yapmaları gereken bir iş ortaya çıkar ama karşılarına jack gelir. Dövüşecek kişi zoro diyelim mesela. Zoro luffy’ye “sen git ben burayı hallederim” gibisinden şeyler söyleyecek sonra luffy de “ölsen bile sakın ölme” diyecek ve devam edecek.

Acele yapmaları gereken bir iş ortaya çıkar ama karşılarına jack gelir. Dövüşecek kişi zoro diyelim mesela. Zoro luffy’ye “sen git ben burayı hallederim” gibisinden şeyler söyleyecek sonra luffy de “ölsen bile sakın ölme” diyecek ve devam edecek.
Mantıklı. Özellikle 'ölsen bile sakın ölme' kısmı hoşuma gitti.

Eğer Zoro Jack ile savaşıp yenerse bu Zoro'nun Dressrosa'dan önce ve hatta belki orası da dahil edilebilir, o zamanlar Luffy'den daha güçlü olduğu söylemek mümkün. Zira Luffy o kadar büyük mücadeleler verip bu noktaya gelmişken(komutan yenme seviyesi) Zoro zaten bu noktadaymış. :D:ehe:

Hikayenin ilerleyişi içinde yoluna gider Luffy. Jack'i İnu-Neko almazsa tek kişi alır. Luffy'nin önce 3. komutan sonra da sağ kolla dövüştüğünü düşünür bir de onun yanına Zoro gibi bir canavar verirsen Jack'i çok zorlanmadan harcarlar ve olayın bir esprisi kalmaz. Öte yandan Zoro'nun gelişimini net olarak göremeyiz ve bu Luffy için de pek prestijli bir dövüş olmaz. Yani nereden bakarsan bak 2 vs 1 Luffy-Zoro söz konusuysa imkansız diyorum.

Şakaya müsait tepkiler vermeseniz mesele olmayacak ve yine bi boşa salladın be Rika 30 diyerek. :oops:
Sanjiyi de ortaya atarak mevzudan kaçmaya çalışmışsın ama insanların size laf atmasının nedeni ne? Zoro fanlarından başka hangi tayfa üyesinin fanı bu karakter Luffy’ye denk, ondan güçlü, ondan süper, Luffy yanında sönük kalıyor vs gibi mevzulara girmiş? Sürekli bu minvalde konuşan bi arkadaşa ki kendisi @Densetsu no Samurai dır, “hoşuna gitmeyebilir” dedim, habire damarınıza basılmış gibi hatırlatıyorsunuz, “acımadı ki acımadı ki” edasıyla bi kıvranıyorsunuz falan. :rolleyes:

@RedTeroR sağolsun malzeme verdi biz de eğlendik üç beş. Bu kadar alıngan olmayın. Zoro gibi kasıntı olmanın ne lüzumu var? :oleyo2:
Bu kaçıncı Red yazışın len noob :oleyo2:

Feci damarıma bastın len Zoro emir alıyor vay canına çok soğudum karakterden, bence yılın olayı :hhh:

@Rika Zoro emir almış ne diyorsun hacı bırakalım bence bu karakteri :artiz:

--------------------------------------------------------------------------------------

Bölümün en hoş tarafı yavaş diye yerilen karakterin hız konusunda göklere çıkarılan karakterle eşit gösterilmesi :respect:

Law Room'un içindeyken isterse rakibini bölmeden kesebiliyor muydu? Yani kan akacak şekilde, zarar vererek. Ben hiç hatırlamıyorum öyle bir sahne ama kesebiliyorsa eğer bu çürür.
Meyve kullanmadan kesebiliyor tabii.Onun dışında İnjection vuruşu da var o meyve gücü olabilir ama yine de emin değilim.Tabii bunlar da tek atacak değil en fazla Zoro gibi adamdan bebek götürür.

basil hawkinsin kalbini alsa kuklanın kalbini almış mı olacak?
Olabilir neden olmasın ihtimali var.

Mantıklı. Özellikle 'ölsen bile sakın ölme' kısmı hoşuma gitti.

Eğer Zoro Jack ile savaşıp yenerse bu Zoro'nun Dressrosa'dan önce ve hatta belki orası da dahil edilebilir, o zamanlar Luffy'den daha güçlü olduğu söylemek mümkün. Zira Luffy o kadar büyük mücadeleler verip bu noktaya gelmişken(komutan yenme seviyesi) Zoro zaten bu noktadaymış. :D:ehe:
O zaman Dofu niye almamış gibi bir sıkıntı ortaya çıkar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık