Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funduska

Luffy'den fazla ödülü olan sağ kol yoktur bence ya.
Tam tersine,kalan diğer sağ kolların tümü Luffy'den yüksek ödüllü çıkacaktır.Bigmom yıllarca adasından çıkmamıştı,sağ kolunun da ödülünün diğerlerine göre düşük olması çok normaldi.

Tam tersine,kalan diğer sağ kolların tümü Luffy'den yüksek ödüllü çıkacaktır.Bigmom yıllarca adasından çıkmamıştı,sağ kolununda ödülünün diğerlerine göre düşük olması çok normaldi.
Adı beşinci imparator olarak anıldıktan sonra, hala sağ kollardan daha az ödüle sahip olması mantıklı gelmez bana. Belli olmaz tabi ama sanmıyorum.

Funduska

Adı beşinci imparator olarak anıldıktan sonra, hala sağ kollardan daha az ödüle sahip olması mantıklı gelmez bana. Belli olmaz tabi ama sanmıyorum.
İmparatorların başında ödül olduğunu sanmıyorum,onların farklı bir olayı vardır.

Luffy'den fazla ödülü olan sağ kol yoktur bence ya.
Valla jack’in ödülü 1m katanın da 1m sayılır.
Yani kaido’nun adamlarının ödülleri biraz değişik bence.

Ha dediğin gibi de olabilir ama luffy’nin şişirilmiş ödülü her sağ koldan yüksekse biraz abartı bulurum şahsen.

Valla jack’in ödülü 1m katanın da 1m sayılır.
Yani kaido’nun adamlarının ödülleri biraz değişik bence.

Ha dediğin gibi de olabilir ama luffy’nin şişirilmiş ödülü her sağ koldan yüksekse biraz abartı bulurum şahsen.
Jackin ödülü yeni dünyayı sallayan bir ödül.Bir de bunun üstüne iki tane daha yüksek ödül varsa bu laf saçma olur.

Funduska

Var büyük ihtimalle. Ha posterde ödül olmadan sadece aranıyor yazıyorsa bilemem.
Yonkou yenecek adam zaten ya yonkou'dur,paraya ihtiyacı olmaz ya da filo amirali falandır.Aşağılardan biri gelip yonkou'yu yenerse,yonkou ünvanını kazanır.O para kısmında direk sınırsız ya da limitsiz gibi bir yazı olabilir.Ya da belki ''savaşmaya çalışmayın'' tarzı bir yazı da olabilir.

Kaido’nun adamları diğerlerine kıyasla baya ruh hastası. Doğal afet gibi geçtikleri yerleri yıkıyorlar. Jack üçüncü komutan olarak 1 milyarsa diğerlerinin o kadar yüksek olması imkansız olmaz. Luffy imparator adayı olarak büyük bi tehdit ama bu komutanlar gibi geçtiği heryeri yakıp yıkan, keyfine göre soykırım yapan biri değil. Bi de “kral ve kraliçe” olarak jack’ten farklı ligde çıkabilirler.

Yani imkansız görmüyorum ama yine de luffy’den yüksek ödüllü komutan olma ihtimali düşüktür bence. Cracker ve katakuri arasında nasıl 200-300 milyon fark varsa kaido’nun adamlarından da aynını beklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık