Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen Zoronun o sahnesinde k. hakiden bahsetmişsin ilk o kullandı diye ben de mevzu bu ise öncesinde Luffy burada benzer bi içgüdü ile Mr. 3ü mıhlamış diyorum. Üstelik bölümün adı bile “içgüdü”. Yani verdiğin şeyleri bi ölçü olarak kabul ediyorsan Luffy onların çok öncesinde benzerlerini yapıyor ve sana göre bunlar haki uyanışıysa Luffy daha önce uyandırmış oluyor.
Sen Zoronun ki ne içgüdümü diyosun la şimdi ? Adam taşın vb cansız maddelerin sesini duyuyordu. Kılıcının felan yerini biliyordu. Luffyde kullanmıştır belki mr3 e karşı. Ama bence Zoronun kullandığı hakidir.

@Uchiha Itachi sen ne çekemez adamsın ya.Şak diye çizmiş mangaka kabul etmiyorsun !!

Zorodaki k.haki öyle bir şey ki ilah seviyesi.Kuina merdivenden düşüp ölünce Zoro kendi k.hakisine kızıyor neden görmedin haber vermedin diye.Bu olaydan sonra Zoro k.hakisine inat yanlış yollara sapıyor.

Yok ben odul avcilari sahnesinden kralin hakisi mr 1 ile olandan da gozlemci hakisi diye bahsetmistim. Olaya mr 1 sahnesini katmamin sebebi de odul avcilari ile olan sahnenin bir benzeri olmasi.
Ben de farklı bi şey demedim zaten :)
K. haki-> Kenbunshoku haki(mantra)-> Gözlem hakisi
H. haki-> Haoshoku haki-> Fatihin-Kralın hakisi (hangisini seversen)

Sen Zoronun ki ne içgüdümü diyosun la şimdi ? Adam taşın vb cansız maddelerin sesini duyuyordu. Kılıcının felan yerini biliyordu. Luffyde kullanmıştır belki mr3 e karşı. Ama bence Zoronun kullandığı hakidir.
İçgüdü hakiyle alakasız bi şey değil ki!? :)
İlk k. haki atfı Zoroda olmadı diyorum zaten. O sahnede de maddenin ruhu, nefesi dediği şey yine k. hakiyle alakalıdır zaten de ilk Zoro uyandırdı deniliyorsa bu sebeple aha Luffynin çok önceki sahnesi diyorum ben de!
Luffynin daha küçük olmasını falan da atlıyorum. :)
@Uchiha Itachi sen ne çekemez adamsın ya.Şak diye çizmiş mangaka kabul etmiyorsun !!

Zorodaki k.haki öyle bir şey ki ilah seviyesi.Kuina merdivenden düşüp ölünce Zoro kendi k.hakisine kızıyor neden görmedin haber vermedin diye.Bu olaydan sonra Zoro k.hakisine inat yanlış yollara sapıyor.
Nasıl Luffy k. haki kasınca insanları tanımaya başladı, Zoro da biraz gelişsin sağını solunu ayırt edebilecek seviyelere gelecektir. Daha göstermediği şeyleri de gösterecek o vakit. :)

Ben de farklı bi şey demedim zaten :)
K. haki-> Kenbunshoku haki(mantra)-> Gözlem hakisi
H. haki-> Haoshoku haki-> Fatihin-Kralın hakisi (hangisini seversen)

İçgüdü hakiyle alakasız bi şey değil ki!? :)
İlk k. haki atfı Zoroda olmadı diyorum zaten. O sahnede de maddenin ruhu, nefesi dediği şey yine k. hakiyle alakalıdır zaten de ilk Zoro uyandırdı deniliyorsa bu sebeple aha Luffynin çok önceki sahnesi diyorum ben de!
Luffynin daha küçük olmasını falan da atlıyorum. :)

Nasıl Luffy k. haki kasınca insanları tanımaya başladı, Zoro da biraz gelişsin sağını solunu ayırt edebilecek seviyelere gelecektir. Daha göstermediği şeyleri de gösterecek o vakit. :)
Gösterse de görmezsin sen :/

Luffy dışında tayfada kimsede kral hakisi çıkmaz bence..

Sağ kollarda kral hakisi var olayı çünkü yanlış bir tanım.

Marco'da yoktu.
Teach'in muhtemelen kral hakisi vardır ama tayfada başkasında yok/görülmedi.
Kaido'nun şimdilik gördüğümüz en güçlü elemanı Jack'in de kral hakisi olduğunu görmedik. King Quenn muhabbeti dönüyor ama bakalım.
Katakuri evet kral hakisi sahibiydi.
Shanks kral hakisine sahip ancak sağ kolu olan Bon Beckmann'ı kullanırken görmedik.
Roger'ın sağ kolu Rayliegh kral hakisine sahipti.

Kralların hakisine sahip olduğunu bildiğimiz isimler;

Rayliegh
Shanks
Big Mom
Katakuri
Doflamingo
Hancock
Monkey D. Luffy
Chinjao

Kralların hakisini kullanabilen ama daha görmediğimiz muhtemel isimler;

Kaido
Teach
Dragon
Garp
Im
Goroseiler

Ayrıca kralların hakisi konusunda yıllardır önce Zoro ardından Sanji'ye çok yoğunlaşıldı. Tayfada kralların hakisi bir kişide daha çıkarsa bu isim Zoro&Sanji olmaz. Her nedense hep Usopp'da çıkarsa çıkar diye düşünüyorum.

Ama dediğim gibi %99 ihtimalle Luffy'den başka kimsede çıkmaz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık