Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'da h. haki çıkmasına kesin gözüyle bakıtorum ben. Ama bu arc'da mı çıkar orasını bilemem. Bir de bu arc Zoro'nun sağ kol seviyesi biri ile çarpışacağını düşünmüyorum. Daha Luffy yeni yeni sağ kol seviyesinde. Ne zaman Luffy power up alır ve sağ kol seviyesinin net üstüne çıkar, o zaman Zoro sağ kol ayarı birisi ile dövüşür.
Luffy , Saf Guc olarak Katadan cok çok ustun bence ...Tek sorun Luffynin G4 e geçip Katanin yuzunede soylediği gibi dibine kadar kullandiği Kenbonsoku haki sayesinde gelecegi görme espirisi ve bunu logia ile birleştirmesi ...Ben bu arc Luffy'nin dovusecegi komutanlarin hepsinin (ki biri zaten mamut ) Zoan turu Df ye sahip olduklarini dusunuyorum.
Bu yuzden gercek bir guc savasi yasanacak ve bu arc ben en çok ona seviniyorum.Zaten çoğu kişinin Lucci vs Luffy dovusunun tadi damaginda kaldigina da eminim . Devamini izlemek zevkli olacak.

Bence Oda güçlenme sırasını ters işledi. Ne bileyim bu arc sağkol Kingle eşleşti diyelim arc ortalarında. Luffy, b.haki kadarken k.hakide olduğu kadar zorlanmayacaktır. B.hakinin gelişimlerinin sakinlikle değil de hırçınlıkla arttırsa gelişimin heyecanı ortadan kalkar. Kata dövüşünün birkaç güzel anısı havada kalır.

Bu arada: Güç, öfke ve sakinliğin arasında Eric. Prof. X :a:

En güçlü aile BM. En güçlü yonkou olmasada en güçlü aileye sahip. Tayfa üyeleri efsane derecede yetenekli zeki ve güçlü. Farklı ve kullanım şekli geniş meyve çeşitleri var.

Kata’da kral hakisi olması normal annesinin oğlu. Zoro’da çıkmasını ben de istemem. Hiç kılıç ustası gücü değil.
Zoro zaten 390larda kralın hakisini kullanmıştı. Hatta h.haki gibi gozlemci hakisini de tayfada ilk kullanandı. Sabody de etrafinı saran odul avcılarıni h.hakiyle sindirdi. Gerçi tam bir sindirme diyemeyiz ama zaten o sıralar zoronun cok da kontrol edebildiği bir haki de değildir zaten. Aynı şekilde mr1 ile dövüşte düşen taşlarin yerini tahmin ederek de gözlemci hakisini uyandırmıştı. O zaman haki olgusu olmadığı için cansız varlıkların nefesi olarak açıklandı. Tabi ayni seye denk geliyor bu. Zoronun kralın hakisine sahip olmasının mantığı da mihawkı gecip kılıç ustalarının kralı olmasından geliyor olabilir

Zoro zaten 390larda kralın hakisini kullanmıştı. Hatta h.haki gibi gozlemci hakisini de tayfada ilk kullanandı. Sabody de etrafinı saran odul avcılarıni h.hakiyle sindirdi. Gerçi tam bir sindirme diyemeyiz ama zaten o sıralar zoronun cok da kontrol edebildiği bir haki de değildir zaten. Aynı şekilde mr1 ile dövüşte düşen taşlarin yerini tahmin ederek de gözlemci hakisini uyandırmıştı. O zaman haki olgusu olmadığı için cansız varlıkların nefesi olarak açıklandı. Tabi ayni seye denk geliyor bu. Zoronun kralın hakisine sahip olmasının mantığı da mihawkı gecip kılıç ustalarının kralı olmasından geliyor olabilir
:hhh:
Buralardan yürüyorsak;
H. haki (Bahsettiğin zamandan öncesi, korkuyla sindirmeye de girersek East Blueya kadar gideriz :) )
Bahsettiğin sahne de bu değildir umarım.
K. haki (bölümün adı bile içgüdü. Little Garden bölümleri)

Ha h. hakisi olsun olmasına da bu nasıl yanlış bilgilendirmedir?
390 dediğin de anime galiba yoksa Enies Loby'ye denk gelir oralar. :oops:

Son düzenleme:
Buralardan yürüyorsak;
H. haki (Bahsettiğin zamandan öncesi, korkuyla sindirmeye de girersek East Blueya kadar gideriz :) )

Aynen animeyi kastetmistim.
Burada zoronun goz bebekleri luffynin haki sahnelerindeki gibi oluyor ve uzerine rakipleri geriye dogru sendelemeye basliyor.

Aynen animeyi kastetmistim.
Burada zoronun goz bebekleri luffynin haki sahnelerindeki gibi oluyor ve uzerine rakipleri geriye dogru sendelemeye basliyor.
Filler sahne o galiba. Mangada göremedim ki mangada yoksa da ölçüt kabul edilmez. Varsa aynısı beni de aydınlat.
Öte yandan Luffy buradan çok daha önce kullanıyor zaten. Hem de bayıltan cinsinden. :)

Buralardan yürüyorsak;

Bir de sen mr3 sahnesini koymussun. Benim bahsettigim mr1 ile olan duellosu. Uzerine taslarin dustugu sahne

Bir de sen mr3 sahnesini koymussun. Benim bahsettigim mr1 ile olan duellosu. Uzerine taslarin dustugu sahne
Sen Zoronun o sahnesinde k. hakiden bahsetmişsin ilk o kullandı diye ben de mevzu bu ise öncesinde Luffy burada benzer bi içgüdü ile Mr. 3ü mıhlamış diyorum. Üstelik bölümün adı bile “içgüdü”. Yani verdiğin şeyleri bi ölçü olarak kabul ediyorsan Luffy onların çok öncesinde benzerlerini yapıyor ve sana göre bunlar haki uyanışıysa Luffy daha önce uyandırmış oluyor.

Sen Zoronun o sahnesinde k. hakiden bahsetmişsin ilk o kullandı diye ben de mevzu bu ise öncesinde Luffy burada benzer bi içgüdü ile Mr. 3ü mıhlamış diyorum. Üstelik bölümün adı bile “içgüdü”. Yani verdiğin şeyleri bi ölçü olarak kabul ediyorsan Luffy onların çok öncesinde benzerlerini yapıyor ve sana göre bunlar haki uyanışıysa Luffy daha önce uyandırmış oluyor.
Yok ben odul avcilari sahnesinden kralin hakisi mr 1 ile olandan da gozlemci hakisi diye bahsetmistim. Olaya mr 1 sahnesini katmamin sebebi de odul avcilari ile olan sahnenin bir benzeri olmasi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık