Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de karakterleri nüfusuma almadım zaten :flaugh:

Ben sadece Ace'in istese Sakazuki'nin yumruğundan Katakuri'nin yaptığı gibi kaçabileceğini düşünüyorum. Çünkü bunu yapsaydı muhtemelen Luffy direk olarak ölürdü.
Bu dediğini herkes biliyor işlerine gelmiyor kendini yorma boşa :bilmem:

Prenses yoktur inşallah :artiz:

Ben de karakterleri nüfusuma almadım zaten :flaugh:

Ben sadece Ace'in istese Sakazuki'nin yumruğundan Katakuri'nin yaptığı gibi kaçabileceğini düşünüyorum. Çünkü bunu yapsaydı muhtemelen Luffy direk olarak ölürdü.
Ace, Sakazuki'ye saldırmayı denedi, sonrasında yerde kıvranıyordu. Luffy'nin o an orada olmasının tek sorumlusu da Ace'tir.

Bu arada Smoker ' a Tütüncü yada Cigaracı demek garip geliyorsa WhiteBeard' a neden BeyazBıyık dendiğini biri açıklasın pls.

Bu arada Smoker ' a Tütüncü yada Cigaracı demek garip geliyorsa WhiteBeard' a neden BeyazBıyık dendiğini biri açıklasın pls.
Smoker'ın hangi anlamı tütüncü? :D Tütün yetiştiren ya da satan kişidir tütüncü. :D Sigaracı da sigara satan kimse'dir. TDK'dan baktım. Kafamızdan atamayalım. :(

Ace seride en çok tek yeme rekorunu elinde bulunduran karakter. Millet yüzden sonra saymayı bırakmış.
Akainu'dan yada BB'den tek yememiş, eğer bir tek yediyse bile bunu WB'den yediği için bir sıkıntı ifade etmiyor.

Kimsenin Ace sevmesini yada saygı duymasını da beklemiyoruz öyle bir saplantımız yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık