Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prenses ve zorluk çeken halk kısmı yine yine olacak ama ben Wano'ya uygun olduğunu düşünüyorum . Sadece Luffy'nin hep süper kahraman gibi gösterilmesi açısından insanı sıkabilir .

Daha önce yazmıştım,buraya da yazayım. Kaido ve tayfasının oluşumun diğer yonko oluşumlarından biraz farklı bekliyorum. Onlarınki biraz vahşi hayatı anımsatabilir. Güçlü olan ayakta kalır hesabı. Yani şu an bile 3 numaralı yıkımcı 1 e ya da 2 ye meydan okuyup onun yerine geçebilir. Belki Kidd(yanında Killer tabii ki), Apoo, Hawkins vs Kaido olayı da böyle olmuş olabilir. Hawkins ve Apoo'nun ihanetini gören Kaido, onlara Killer ve Kidd'i yenerlerse tayfasına katılmalarına izin vereceğini söyler. Killer, Kidd'in yardımıyla dövüş başlamadan kaçar, Kidd bu ikisiyle karşılaşır ve kaybeder. Kaido da bu şekilde onları tayfasına alır.
Güzel teori olmuş

hawkins gidince ölüceğini görür gitmekten vazgeçer ve kaidoya haber verip luffyle karşilaşmaması gerektiğini yoksa onunda öleceğini söylerse onu kaido öldürücektir söylemesse kaido ölecektir hawkins ne yapacak 912 readon Son

Yalnız bu süpernovalar içinde Kaido'ya bir tek Kid boyun eğmemiş, tüylerim diken diken oldu. Reise saygım arttı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık