Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kuroro tarafından 11 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Mesaj Sayısı 210
    Üyelik Tarihi30 Oca 2017
    Kid in satilmamis olma ihtimali var.

Apoo ve Hawkins Kaido ya boyun egerken Kid boyun egmeyip savasmis olabilir.

Novalarin hepsi mutteffik olmasin, kendi aralarinda da vs leri olsun.

Luffy vs Hawkins fena olmaz baslangic olarak.

2. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,928
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Yahu tiiçin kaçmasına adam güçlü olduğu için laf atıyorum.Acei hasar almadan almış,şenksi falan çizmiş.Bu kadar güçlü bir adamın kaçması bana koyduğu için laf ediyorum.Luffy ise ana karakter.Kaçmasın bir zahmet.Kaçacaksa da büyük konuşmasın.Buna vurursam amiral gelecekti dimi diye pişkin pişkin konuşup daha sonra bu hallere düşmesine laf atıyorum.Diğerleri gibi götüm götüm karşılaşmadan uzasa bir şey diyeceği yok kimsenin.Aradaki güç farkı zaten ortada.Amiral yonkou farketmez hepsini indireceğim diye laf yaygarası yapıp yonkoudan kaçmasına laf atıyorum ki sağ kolundan bile kaçmışlığı var.Sürekli birilerinin yardımına muhtaç kalacak ise,laflarını yutacak ise nerede bu adamın delikanlılığı.

Üstelik Bmden kaçtığı şu anlık sadece cümle arasında geçen bir bilgi.Ne zaman saldırdığı meçhul.Girer girmez de saldırmış olabilir zaman atlamasından hemen önce de.Üstelik bu cümlenin peşine oruç öldü diyor aynı kişi.Güvenilirliğini sen sorgula artık.

3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,965
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Luffy zamanını harcamaz bile ona.

4. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,613
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Ve 2 yıl sonra Zoro! Acaba kimden etkilenmiş :D

5. Popsicle Üye

Popsicle (Üye)
    Mesaj Sayısı 441
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Kuarejmaaaa

6. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 11,948
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Senin eleman belki de yaşadığı ilk adam akıllı zorlukta kodese düştü. Şimdi kurtarılmaya bekliyor. Shabondy'e kadar Shichi görmemiş adam. Big Mom daha farkına varmadan adadan uzaklaştırılmış adamın kafasına Kaido düşünce böyle oluyor. Ama işte o da yaşayacak merak etme sen.

Onun dışında yorumunun kaçak bir tarzda yazıldığını düşünüyorum. Sağlam argümanlar sunamadığını düşünüyorum. Neyse bu konu uzar gider değişen de bir şey olmaz. Bakalım arc içinde prenseslerden biri de Kid olacak mı olmayacak mı o önemli şu an için.

7. Mesaj Sayısı 379
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Hawkins'in çok garip bir gücü var. Adam Kizarudan tek yemeyen ender süpernovalardan.

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,965
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Tanıtma maksatlı gösterir bence en fazla. Ciddi bir şey geçeceğini hiç sanmıyorum. Bana kalırsa novaların hiçbiri rakip olamaz zaten. :(

Bu arada severim Hawkins'i, ispat olarak İngilizce çeviri de Basil'in B'si varken ben koca harflerle yazdım. :D

9. Mesaj Sayısı 538
    Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
    Hawkins Luffy'e dokunsa nolacak çatır çutur dayaanı yer oturur yerine.

10. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 7,918
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    :alkis::alkis: :respect: :sapkali:

Şu adamdaki Karizmaya bakarmısın, böyle bir şey olabilir mi ya :oleyo2:

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık