Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapağı tuhaf buldum. Robin'in arka planda kalması, bol kuru kafalar ve Nami'nin çantasında tahminen Basil yazması.

Sanji neden böyle gösteriliyor? 'Ben bu üçünü alıp gidiyorum, sen kendin gelirsin' dese yine razıyım. Şeytan meyve kullanıcılarını girdapta bırakmak nedir?

Hawkins'in tayfanın tamamını sormasının sebebinin Zoro'nun vukuatından sonra tayfanın o kesminin yakalandığı ve aldığı duyumlarda bunları Hasır Şapkalar'a benzetmiş olabileceği ve bunu teyit etmek amacıyla böyle bir soru sorduğu yönünde. Buradan, gelenlerin Luffy olduğunu biliyor yani falında gördüğü anlamı da çıkıyor.

Luffy'nin, babuna bakış attığı sayfanın, orta panelindeki Kaido'nun adamınının kolundaki işaret 'Jaimini' nin amplemi falan mı? Yoksa orjinalde var mı?

Tengu'nun elinde tuttuğu kılıç, Shusui'ye benziyor. Kabzası ve kılıfı.

Hawkins, Luffy'den yardım isteyecektir. Hem Kaido'nun kuvveti ile ilgili bilgiler verirse hem de tayfanın diğer üyelerine ne olduğunu söylerse iyi olur.

Bölüm güzel de keşke Oda Luffy ya da tayfanın belli kesimlerine odaklanmak yerine hepsini parça parça dahi olsa gösterse. Şimdi 2-3 hafta Luffy gösterir, ondan sonra 1-2 hafta Zoro tarafı, 1-2 hafta Sanji tarafı... Hepsini az da olsa bir bölümde göstermesi daha güzel olabilir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık