Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seriyi boşa mı yazıyorum? Ben yazıyorsam siz de okuyacak, çıkarım yapacaksınız.

O zamam halk arasında bilinen gerçekler ve gerçekler olarak ikiye ayır sen de. Amaaan.
Oda ilk olarak süpernovalarda bunu kullanınca aklıma 3 ihtimal geliyor:

1. Sadece süpernovalarda bunu kullanacak
2. Süpernovalar gibi Op dünyasına görece ilk kez katılan korsanlarda bunu kullanacak
3. Karakter tanıtımını yeniden yapmak istiyor(Yer-karakter ayrımı)

1. Sadece süpernovalarda bunu kullanmadı. Kuma'da da bunu kullandı. Bu yüzden yattı bu ihtimal
2. Mesela Kuma. Shichi kariyeri bitince aslında özüne dönmüş oldu. Görece Op dünyasına yeni katılmış sayılabilir.
3. Bu zaten açık. Aklıma yatan en olası bu. Yani ilk başta süpernovalar için kullanacaktı ama sonra bunu genel bütün karakterlere yaymak istiyor.

Rebbery diyorlar viz^de Artık ben de Rebbery diyeceğim!! Telefon işini Luffy'e bırakmaları tuhafmış.

Luffy babuna h.haki ile mi karşılık verecek yoksa 3-5 sayfa yiyecekler mi savaşırken, en büyük merakım bu gelecek bölümle ilgili. Ama antisi ile karşılaştığı için h.haki kullanması daha olası.

Oda ilk olarak süpernovalarda bunu kullanınca aklıma 3 ihtimal geliyor:

1. Sadece süpernovalarda bunu kullanacak
2. Süpernovalar gibi Op dünyasına görece ilk kez katılan korsanlarda bunu kullanacak
3. Karakter tanıtımını yeniden yapmak istiyor(Yer-karakter ayrımı)

1. Sadece süpernovalarda bunu kullanmadı. Kuma'da da bunu kullandı. Bu yüzden yattı bu ihtimal
2. Mesela Kuma. Shichi kariyeri bitince aslında özüne dönmüş oldu. Görece Op dünyasına yeni katılmış sayılabilir.
3. Bu zaten açık. Aklıma yatan en olası bu. Yani ilk başta süpernovalar için kullanacaktı ama sonra bunu genel bütün karakterlere yaymak istiyor.
Belli bir ün kazanan ya da hâlihazırda sahip olduğu öğrenilen kişiler yeniden tanıtılınca oluyordur belki?

Luffy misal. Artık herkes tanıyor.

Hikâye anlatımı olarak düşün. Dur ben sana anlatayım.

Köyün bir çocuğu olan Luffy, küçük görülüp adamdan sayılmadığı için canından bezmişti, hemen yakınlarında bulunan bir bıçağı eline aldı ve ağzını olabildiğince geniş bir şekilde açarak bağırdı. "Sizlerden bıktım usandım artık!! Birazdan beni ciddiye almaya başlayacaksınız!!" Yutkundu ve hışımla devam etti. "Size ne kadar zorlu biri olduğumu göstereceğim!!!"
Ancak başta hasırşapkalı Shanks olmak üzere idolu olan pek çok kişi onunla dalga geçmekteydi:

"Hahaha! Hadi bakalım!"
"Bekliyoruz!"
"Şimdi ne yumurtlayacak acaba?"

Hor görülmekten veryasın eden köylü çocuk Luffy, tüm cesaretini toplayarak elindeki bıçağı sol gözünün altına sapladı ve acısını belli etmemek adına dişlerini sıktı. Ahali o kadar şaşırmıştı ki her birinin adeta bir çene kaldırıcıya ihtiyacı vardı. Köylü çocuk Luffy, duyduğu acıya dayanamayıp herkes tarafından duyulacak şekilde bağırırken diğerleri hiç beklemedikleri bu olay karşısında afallamıştı. Kızgın ve şaşkın sesler yükseliyordu: "Aptal! Ne diye bunu yaptın?!"

Anladın umarım! :artiz: :fool:
Martıları ve açık havayı betimlemeyi unutmuşsun bende bir şey eksik diyordum ama ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık