Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shirahoshi'yle ilgili olan kısım inandırıcı. İsimsiz denizkızına servet harcayan bi adam neptün'ün kızını alabilse saçma olurdu.

Big mom ve kaido arasındaki konuşma komik olmuş. Ben big mom yerinde olsam utanırdım. "Bi veledi tüm ordumla yenemedim git benim yerime sen öldür" demiş resmen. Bu kısma pek inanamadım.

Shanks'la ilgili olan kısım gayet normal. Reverie'deki ana konunun luffy olacağı orada toplanan herkesin luffy'i tanımasından belli. Shanks da bi yorum yapsın bari.

Kizaru'nun korkması da gayet normal. Bilmediği güçte bi düşmana saldırırsa sadece kendi canı değil denizci kuvvetlerinin en büyük silahı da büyük tehlikeye girmiş olur. Amiraller heryere korkusuzca koştursa şuan ya denizcilerin hiç amirali olmazdı ya da yonkou'ların orduları bu kadar güçlü olmazdı. Bi amirali gereksiz riske sokmamaları gayet normal.

Kizaru her şey için korkunç diyor ama şu çok ilginç. Kaido'nun BM'ye nasıl borcu olabilir. Vermiyorum diyemiyor mu BM ile kapışmayı göze alamıyor mu? Böyle bir yapıda mıydı?

Neyse borcuna sadıktır diyelim.

Fake değil fake değil:gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık