Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
QUOTE="Nefertari Vivi, post: 951633, member: 4442"]“OK guys, Spoiler is 100% real”

by redon, Arlong Park[/QUOTE
İçin ferahlamıştır :)

Yine de erken konuşmamak gerek ama böyle bir bölüm var mı? En son ne zaman geldi...

Gerçek olamayacak kadar güzel bir spoiler dedik ama gerçekmiş galiba.Yorum için genede bölümü beklemek gerek gorosei ile shanks arasındaki diyalog luffy e varacak galiba.Yıllardır seriyi okurum hep içimde bir gün shanks la luffy nin karşı karşıya geleceğine dair bir his var onun için kolunu feda etmesi,wb koluna nolduğunu sorduğunda geleceğe dair bir kumar oynadım gibisinden bir cümle kurması(tam hatırlayamıyorum bunun gibi birşeydi)yani luffy i gelecek olarak görüp güvenmesi,şapka muhabbeti falan bu hisse engel oluyor ve bu ihtimali saçma kılıyor ama aklımda hep bu var bir sebeble karşı karşıya geleceklerini düşünüyorum.(Karşı karşıya gelmeleri için shanks ın kötü olmasına gerek yok ikisinin doğruları çakışabilir ve bu doğrular dünyanın kaderini etkileyeceği için karşı karşıya gelmekten başka çareleri kalmayabilir)

BM'nin Kaido'ya fırça çekmesi güzel :) Pangea kelimesi benim dalımla ilgili olduğu için direk dikkatimi çekti.Süper kıta(Pangea ) kıtaların ayrılmadan önceki adı.Jeolojik hareketlerle bundan 225M sene önce kıtalar ayrılarak günümüz kıtaları oluşturdu.Bunu OP'ye uyarlarsak karanlık yüzyılda tek parça olan kıta antik silahlar ile parçalara ayrılmış olabilir(bu kıta değilde denizde olabilir All Blue )

Oda'nın söylediği, Reverie uzun olmayacak ama insanlar tekrar tekrar okuma hissiyatında olacaklar dediği bölümler böyle mi acaba?

Doragon krallar bir konuda tartışmaya girmişken lapıs diye masanın üstünde belirip sol yırmıh da yapsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık