Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 907: Boş Taht

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda amaneden tarafından 8 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

88.6%
  2. İyi

6.7%
  3. Orta

2.2%
  4. Kötü

0.6%
  5. Çok Kötü

1.9%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Historia Ülent-Ursa

Historia (Ülent-Ursa)
    Mesaj Sayısı 3,678
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Crocodile iyi karakter mi olmuş luffy yancısı mı olmuş :D Benim niye haberim yok bundan :) hacım orda luffy ye yardım etmiyor bütün korsanlara yardım ediyor. Crocodile luffy yancısı olsaydı wb ye saldırmazdı. Sengoku soruyor zaten neden onlara yardım ediyorsun diye crocodile da denizcilerin hedeflerine ulaşmamasını istiyor o yüzden ace i de kurtarıyor.

Sengoku “wb nin yanında savaşacağını düşündüğümüz en son korsansın” diyor.
    (Yani demekki luffy nin yanında saf almamış sengoku bile söylüyor bunu)
    Buna nazaran crocodile “wb yi sonra hallederim ama senin gibi bir pisliği böyle mutlu görmek beni hasta ediyor” diyor.

Burda da “birbirinizi adam akıllı koruyun”diyor.
    Hatta denizcilere büyük küfür ettikten sonra “denizcilerin hedeflerine daha fazla ulaşmasına izin vermeyin”diyor. Adamlar ace i öldürdükten sonra yeni hedefleri luffy’yi öldürmekti yani mecbur luffy’yi koruması gerekiyordu.

Crocodile belli ki çok büyük bir kin besliyor denizcilere karşı geçmişiyle alakası olabilir belki.

Bu arada yenisin galiba hoş geldin foruma :D

Son düzenleme: 13 Haz 2018
  2. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,975
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Ayrıca Luffy Croco'yu ID'den çıkartıyor. Her ne kadar Luffy'i koruyacağına söz vermese de Croco karakterli olduğunu gösteriyor borçlu kalmayı bırak Luffy borçlandı diyebiliriz. Adam hep Luffy'e çalıştı :D

3. Kaidou Üye

Kaidou (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,848
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Çok kaliteli bir savunuş yapmışın, tbr.

4. Historia Ülent-Ursa

Historia (Ülent-Ursa)
    Mesaj Sayısı 3,678
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Orası öyle kim olsa borçlu kalmak istemez :D
    Ama şöyle ki wb ve korsanlar dahil hepsi luffy nin üzerine oynadı yani luffy’nin ace e ulaşması için uğraştılar doğal olarak crocodiler da korsanların kazanması için luffy’yi koruması ve desteklemesi lazımdı.

5. Historia Ülent-Ursa

Historia (Ülent-Ursa)
    Mesaj Sayısı 3,678
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Teşekkürler :sapkali:

6. Kaidou Üye

Kaidou (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,848
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Neptune yerine olay mahallinde Kaidou baba olaydı, düşüncesi bile insanı heyecanlandırıyor :utaniyorum:

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 14,233
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Çevirisi değişti.

"Affedersiniz bölüyorum madam ama BM'den bahsediyoruz burada... Bunları çoktan hesaba katmıştır! Sakazuki-san ne diyi?" diyor

Son düzenleme: 13 Haz 2018
  8. amrfeel Güç,Şöhret,Zenginlik

amrfeel (Güç,Şöhret,Zenginlik)
    Mesaj Sayısı 222
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Kaidonun bir sözü var ya , korsancılık oynuyormuşuz diyeceksiniz diye. orada bittim ben karizmaya. ama kötü adam çıkarsa yenilmesi için dua etmeye başlayacağımız kadar da güçlü.

9. Relife Üye

Relife (Üye)
    Mesaj Sayısı 10
    Üyelik Tarihi8 Haz 2018
    Oda bu kadar kafa karıştırıp ortaya bu kadar bomba bırakıp 2 - 3 hafta saklanacak gibi geliyor bizde meraktan gebericez :(

10. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 444
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Brook var adam.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık