Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks ile WB'nin buluşmasını duyan grosinin ifadeye bak.
Kaido ve Big Mom olayında ki duruma bak kimse tınlamadı neredeyse :D

Bunlar iyi güzel ama bence tahmin edilemeyecek şekilde ilerleyecektir hikaye. Çünkü Supernovaları ve Coby'yi bu kurgularda hep göz ardı ediyoruz. Bana göre Supernovalar ve Coby ileride önemli roller alacak.
Bahsettigim teroride tabiki süpernovalar ve cobi ile ittifaklar vs... ilişkiler olacaktır. Mesela herkes bu konuda hem fikirki Kid Lufy ve Law kesin bir ittifakta olacaktır ki shabondy arcda bu gösterildi. Yani benim teorim genel hatlardır. Yoksa işin içine bir şekilde Wewilde girecektir hem çok saf oldugu için öyle hissediyorum ki oda kandırıldıgını anlayıp müttefik olacaktır. Yoksa Lufy ve Law degil Kaido ,Samuraylar +BM yi indirmek onların bulundukları çeşmeden su içemezler. Onlar bir şekilde inecegi için bizimkilerinde daha büyuk bir güç toplayacagını düşünüyorum. Ki bundan dolayı Rock gurubu onlarla birleşirse Wevil felan gelirse anca biraz toparlarlar. Ayrıca ben Wano arc ın boyle büyük ittifakların savaşı şeklinde olacagı noktasına artık kesin gözüyle bakıyorum. Ki oda kendisi diyor MF nin bu kadar tutulacagını bilmiyordum ben asıl savaşı sona saklamıştım diyor. Ama görüntü oki oda 2. Bir MF savaşı gibi büyük ittifakların oldugu bir savaşi bize Wanoda gösterecektir.

Amaneden sen ne dersin destekli atmıyo muyum :D

Linlin'in görmezden gelinmesi derken Wano'nun bilinmezliği sebebiyle Kaido'nun yanına gidecek olması görmezden geliniyor.
Ama bence görmezden gelinmeyecek. Gelinse bile Fuji Reis orada olur:D
Bölümün verdiği heyecan geçmemiş henüz. Heyecanın yatıştıkça Lucci'de ki acımasızlıktan öte hıyarlığı görebilirsin. :D
Ve tabiki Shanks'in yine bir savaşı engellemeye çalıştığını:a::D
Kaido ve Linlin diye özellikle belirtilmediği için ben genel anlamda Linlin'in hareketleri görmezden geliniyor, anladım.
Lucci'nin aslında kendini de aşağılayıp görev bilinciyle tutum sergilemesi ise karakter motivasyonu açısından bakınca gayet güzeldi, benim icin.
Shanks'in bir savaşı engellemeye çalıştığını farketmemek için MF arkını takip etmemiş olmak gerek veya kör. Denizcilerin de ise karışacağını düşünüyorum ben zaten. Ortalık şenlenecek. Hatta artırıyorum. Yeni tayfa üyesi Weevil.:D

Kaido ve Linlin diye özellikle belirtilmediği için ben genel anlamda Linlin'in hareketleri görmezden geliniyor, anladım.
Lucci'nin aslında kendini de aşağılayıp görev bilinciyle tutum sergilemesi ise karakter motivasyonu açısından bakınca gayet güzeldi, benim icin.
Shanks'in bir savaşı engellemeye çalıştığını farketmemek için MF arkını takip etmemiş olmak gerek veya kör. Denizcilerin de ise karışacağını düşünüyorum ben zaten. Ortalık şenlenecek. Hatta artırıyorum. Yeni tayfa üyesi Weevil.:D
Bunu haterlere söylemek gerek:gamyon:

Haterlar ne diyor bilmiyorum ama Shanks -Kaido çekişmesini unutmadık. Shanks hater konusunda yakınacak son isimlerden biri.:gamyon:
Kaido ve Shanks ne kadar çekişmiştir bilemiyorum. Ama bu bölümle Shanks haterlerini su yüzüne çıkaran Oda sayesinde, ileride keyifli anlar yaşayacağız :ehe:

Ray de eski Rox üyesi diyorlar ne diyorsun bu işe?

Lucci'nin amacı yasal yoldan adam öldürmek. Küçüklükten beri dünya hükümeti için eğitilen birisi, beyni yıkanık, bir anda düşünceleri değişmeyecekti zaten. Adamın hükümetle bir derdi yoktu hiçbir zaman. Spandam'dan kazık yemişti sadece, ondanda intikamını almış peşinden koşturuyor finosu gibi. Kutsallara gaz verip kavga çıkartmak istiyor adam o sahnede, kutsal buna emir verecek bu psikopat sayko Lucci'de adam öldürecek, amacı bu, saf kötü karakter Lucci. Crocodile gibi Luffy yancısı olmadığı iyi olmuş, böylesi daha iyi onun için. Her Luffy'den dayak yiyen iyi bir karakter olacak değil zaten Crocodile gibi. Moria Luffy'den dayak yedikten sonra marinfordda gene Luffy'e saldırmaya yeltenmişti hatırlarsanız.

Ne diyim, o girdiği her yeri cennet yapar, her grubu da efsane...:utan:
:D:D

Lucci'nin amacı yasal yoldan adam öldürmek. Küçüklükten beri dünya hükümeti için eğitilen birisi, beyni yıkanık, bir anda düşünceleri değişmeyecekti zaten. Adamın hükümetle bir derdi yoktu hiçbir zaman. Spandam'dan kazık yemişti sadece, ondanda intikamını almış peşinden koşturuyor finosu gibi. Kutsallara gaz verip kavga çıkartmak istiyor adam o sahnede, kutsal buna emir verecek bu psikopat sayko Lucci'de adam öldürecek, amacı bu, saf kötü karakter Lucci. Crocodile gibi Luffy yancısı olmadığı iyi olmuş, böylesi daha iyi onun için. Her Luffy'den dayak yiyen iyi bir karakter olacak değil zaten Crocodile gibi. Moria Luffy'den dayak yedikten sonra marinfordda gene Luffy'e saldırmaya yeltenmişti hatırlarsanız.
Haklısın ancak Kutsallar için söylediği sözler şu an için havada ileride söylediğin gibi daha önceden de değinilen öldürme arzusuna veya daha farklı bir amaca bağlanacaktır. Ama şimdilik durum bu : o)

Genel olarak da bir amacı olan kötüler daha çok sempati topluyor doğal olarak. Saf kötü karakterler olmazsa olmaz tabi. Ama bunlara "söylenmek" de olmazsa olmaz.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık