Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandman diyor ki 233 ve 793. bölümlerde gözüken Gorosei'nin odasında "Hayırseverlik/İnsanseverlik" anlamına gelen bir kanji bulunuyormuş. Görselde görebilirsiniz. Gorosei'nin hayırseverliği/insanseverliği ve Denizcilerin mutlak adalet/pasifistası bir tür sarkazm mı acep diyor.

Ayrıca şunu paylaşmış. Karakterlerin nereden geldiğini falan söylüyor da bundan zaten bahsettik konu içinde.
Bu herifler iyi kötü olan kutsal ejderler . Devrimciler demek ki o yüzden böyle bir hedef koydu

Bu herifler iyi kötü olan kutsal ejderler . Devrimciler demek ki o yüzden böyle bir hedef koydu
Virgül koyaydın keşke yav. İyi kötü ejderler nedir diyorum. :oleyo: Bu adamlar gerçekten de dünyanın yükünü omuzlarında taşıyorlardır belki. Ejderlere göre iyilerdir belki de iyiler midir bilemedim.

Not: Arttırıyorum. İsimlerinin baş harflerini bir araya getirince ATLAS ortaya çıkıyor. :oleyo:

Virgül koyaydın keşke yav. İyi kötü ejderler nedir diyorum. :oleyo: Bu adamlar gerçekten de dünyanın yükünü omuzlarında taşıyorlardır belki. Ejderlere göre iyilerdir belki de iyiler midir bilemedim.

Not: Arttırıyorum. İsimlerinin baş harflerini bir araya getirince ATLAS ortaya çıkıyor. :oleyo:
Tebrik ettim dağın da tepesinde duruyorlar hem.
Tanrılara (Uranus, Pluton, Poseidon) kafa tutan Atlas

Ses tonu zihnimde canlandı :(
:(
Tebrik ettim dağın da tepesinde duruyorlar hem.
Tanrılara (Uranus, Pluton, Poseidon) kafa tutan Atlas
Üstelik atlas sonsuza dek bu görevi üstlenir. Teorilere baktığımız zaman bu arkadaşların da 800 yaşında olabileceği düşünülüyor. Aka'nın Bonney'in peşinden gelme sebebi de buraya bağlanınca mis. Ancak kendisinden yardım isteyen Herkül/Shanks(?) duyan Gorosei/Atlas bir plan yapar. Herkül'ün amacı üç altın elmayı/üç antik silahı ele geçirmektir fakat elmalar ejderhalar/Celestial Dragons tarafından korunur. Atlas, Herakles'e der ki sen taşı ben elmaları alıp geliyom. Sonra alıp gelir. Neyse gerisini @Alcatraz yazsın.

Not: Shanks, Gorosei'yi kandıracak gençler.

:(

Üstelik atlas sonsuza dek bu görevi üstlenir. Teorilere baktığımız zaman bu arkadaşların da 800 yaşında olabileceği düşünülüyor. Aka'nın Bonney'in peşinden gelme sebebi de buraya bağlanınca mis. Ancak kendisinden yardım isteyen Herkül/Shanks(?) duyan Gorosei/Atlas bir plan yapar. Herkül'ün amacı üç altın elmayı/üç antik silahı ele geçirmektir fakat elmalar ejderhalar/Celestial Dragons tarafından korunur. Atlas, Herakles'e der ki sen taşı ben elmaları alıp geliyom. Sonra alıp gelir. Neyse gerisini @Alcatraz yazsın.

Not: Shanks, Gorosei'yi kandıracak gençler.
Ula Ejderha, bizim Dragon olmasın @Monkey D. Dragon :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık