Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberlerde sahtelik bi durum yok bu arada, abartmalar var ama onu da bugüne kadarki örtbaslara sayalım. Luffy hakkıyla almıştır ödülü.
İşin serinin işlenişine dair tutarlılık kısmı ise yazarla alakalı bi sorun.

Wano`da Kaido inecek cidden herhalde. Tayfadakiler öncesinde power up alır hazırlanıp, savaş esnasında da üstüne eklerler. Müttefikler falan derken indirecek gibi Oda. Bundan sonrası yokuş aşağı derken ciddi gibi, hızlanacak artık olaylar.

Luffy’nin Ace’i katladığına mı güleyim Sanji’nin Zoro’yu geçtiğine mi güleyim hehhehe:flaugh:
@Meiou
1 ay sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

Yok be, yakaladığı yerde dövüyordu madrabazı. :oleyo:

Coby çok fena dayak yer Luffy'den. :(

oo şahane olur. Marineford'un da öcünü almış olur ha!
Coby'e bir şey olacak ben ona inanıyorum. İçsel bir çatışma yaşayacak ve içindeki güç daha da fazla açığa çıkacak...veya çok iyi bir iş çıkartıp, basamakları tek tek değil, daha fazla atlayarak çıkacak.

Bir de imba bir meyve falan yedirirse marine buna, gör sen cümbüşü. Çünkü millet sempati duymaya başlamış Coby'e, marine bunu göz ardı edemez.

@Kuroro @Kenob @Monkey D. Dragon @Raiden

Hacılar kullanmayacağını göstermesi için daha me yapması lazım sanjinin :D
Çöpe atacaktı luffy ve chopper aldı kapsülü.

Sanjinin kendisi diyor böyle bir şeyden güçlenmek istemiyorum diye . Bunu diyen birisi bu kapsülü kullanırsa ağır çelişki yaşamış olur. O söz bence her şeyi açıkladı.

Ayrıca pastasına zehir koymayan biri reddettiği ailesinin verdiği silahı da kullanmaz. Sanji belki tayfada prensiplerine en çok bağlı kişi. Soru işaretleri vardı herkesin acaba germa kiyafet verse giyer mi diye. Sanji de cevabı yapıştırdı işte.

“Gücümün bu tür bir bilimden gelmesini istemiyorum”

-Vinsmo... pardon -Sanji

Bu arada içinden başka bir şey çıkma ihtimali her zaman var.

Coby'e bir şey olacak ben ona inanıyorum. İçsel bir çatışma yaşayacak ve içindeki güç daha da fazla açığa çıkacak...veya çok iyi bir iş çıkartıp, basamakları tek tek değil, daha fazla atlayarak çıkacak.

Bir de imba bir meyve falan yedirirse marine buna, gör sen cümbüşü. Çünkü millet sempati duymaya başlamış Coby'e, marine bunu göz ardı edemez.
Amiralliğe yükselttikleri herkese meyve yediriyor zaten bunlar. Zamanı gelince Coby'ye de düşer bir imba.
Ve zaten her şey zamanından önce oluyor bu aralar, Coby neden olmasın dimi.

@Kuroro @Kenob @Monkey D. Dragon @Raiden

Hacılar kullanmayacağını göstermesi için daha me yapması lazım sanjinin :D
Çöpe atacaktı luffy ve chopper aldı kapsülü.

Sanjinin kendisi diyor böyle bir şeyden güçlenmek istemiyorum diye . Bunu diyen birisi bu kapsülü kullanırsa ağır çelişki yaşamış olur. O söz bence her şeyi açıkladı.

Ayrıca pastasına zehir koymayan biri reddettiği ailesinin verdiği silahı da kullanmaz. Sanji belki tayfada prensiplerine en çok bağlı kişi. Soru işaretleri vardı herkesin acaba germa kiyafet verse giyer mi diye. Sanji de cevabı yapıştırdı işte.

“Gücümün bu tür bir bilimden gelmesini istemiyorum”

-Vinsmo... pardon -Sanji
Zorunda kalacak işte. Arkadaşını korumak için vs. Kötü okuyucusun bea. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık