Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya adam akıllı söylesenize niye okuyucuyu kandirmak icin bi tarafinizi yirtiyorsunuz.Wano bekliyoruz riveria geliyor.Cikip Wano gelcek diye diye 5 yıl geçicek.

Kata-Brulee kısmını anlamamama rağmen güzel olduğu belli.Kata Brulee'yi dövenleri dövüyor sanırım.Arcın bitmiş olması çok sevindirici olsa da tek kötü yanı Kata'yı bir süre hatta uzun bir süre göremeyecek olmamız olucak.

Bölüm güzeldi yanlız ben beğendim.Ek olarak normale göre uzundu da keşke bütün bölümler böyle çıksa.

Kata-Brulee kısmını anlamamama rağmen güzel olduğu belli.Kata Brulee'yi dövenleri dövüyor sanırım.Arcın bitmiş olması çok sevindirici olsa da tek kötü yanı Kata'yı bir süre hatta uzun bir süre göremeyecek olmamız olucak.
Çocukluk kısmı Kata’nın kardeşlerini koruma isteğinin nasıl oluştuğunu güçlenme nedenini vb. anlatıyor fakat asıl önemli olan kısım ;
Brulee ilk olarak öne doğru düşüyordun neden sırt üstü düştün diyor Kata da ilk defa sırtının üstüne dusmedigini bunun koca bi yalan oldugunu söyleyip cocukluklarına geçiyorlar kritik nokta ise bundan sonra başlıyor hatta Brulee’e sen de mi geleceği görebiliyorsun diyor ?!​
Brulee Kata’ya Luffylerin nerde olduklarını biliyorum kaçtılar diyor .Kata zaten olanların farkındaymış ifadesi takınıyor Brulee ise son olarak “biliyordum” Yani burdan Katakuri Luffy’e bilerek yenildi yada kendini bilerek bıraktı anlamı çıkabilir hatta bence çıkar.

Son düzenleme:
Çok iyi bölümdü,hele birde reveire ye geçileceği haberi, iyisiyle kötüsüyle bir arc daha bitti göze batan birkaç bariz şans faktörü dışında arc çok güzeldi benim için.

Katakuri gibi muazzam bir karakter var ya Oda onu harcamaz umarım ve sık sık görürüz.Başka arkadaşlarda demişler Kata nın B.mom a karşı çıkabileceğini mantıklı zaten Linlin hiçbir zaman çocuklarına bağlı gösterilmedi aksine sürekli onları aşağılıyor.Belkide Kata nın kardeşlerine olan aşırı korumacı yapısı kendisinin de annesinden yeteri ilgiyi görememesi,bu yüzden kardeşleri koruma rolünü o üstlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık