Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten sonraki arc'ın Wano olacağını varsayıyorsunuz ya biraz acıyorum size :/
Nerede görülmüş bizim tayfanın gidiyoruz denilen yere tak diye gittiği? Keşke haksız çıksam ama bir ara arc bekliyorum ben. Tek temennim, bari tüm tayfa bir arada olsun. Herkesin doğru düzgün bir dövüşünün olduğu bir ara arc yapsın Wano öncesi. Çünkü Wano'da yine zibilyon tane karakter girecek bir de Luffy'nin Kaidou'ya koşması falan derken şimdiye kadarki en uzun arc olacaktır. Katakuriden sonra Kaidou'nun Oz gibi takım çalışmasıyla yenileceğine de kesin gözüyle bakıyorum zaten. Hatta bir adım daha ileri gidip Moria ile karşılaşılacağını ve Luffy'nin yine 100 küsür gölge alıp Kaidou'yu yine yenemeyeceği ama son G4 vuruşuyla indireceği kadar zayıflatacağını düşünüyorum. Hatta ve hatta Wanodaki bizim tayfayı tutan samuraylar bilerek ve isteyerek gölgelerini verecektir. Bizde diyecez ki "vay be Luffy onca gölgeyi hemde samuraylardan almasına rağmen Kaidoudan güçsüzdü. Samuray bunlar yahu, en kötüsü elit denizci seviyesi!"

Ben bu yorumu kenara not alayım 5 sene sonra Kaidou ile dövüş geldiğinde böyle demiştim derim havam olur kehkeh :D
O kadar da über güçlü olamaz heralde sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık