Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu detayı nasıl atlarım. Smoothie-dono yine çekmiş kılıcını.

Bakalım Luffy'de yeni bir kalıcı iz görecekmiyiz?
Görmemiz gerekiyor bence ama bakalım...Görecek miyiz? Görürsek beğenecek miyiz?
Katakuriden aldığı yara izi kalıcı olacak bence.

Hep düşünürdüm Luffnin göğsünde bir yara izi var başka neresinde olabilir diye sol yanı mükemmel olur,hatta aynı yara izi Katakuride de kalır ikisi arasında çok güzel bir bağ oluşmuş olur.İlerde ikisi karşılaştığında bir rüzgar esintisiyle ikisindeki yara izleri açılır falan efsane :rolleyes:

Sanji bir şey yapsın derken ? Dövüşten mi bahsediyorsun ? Kim vs atmış bu arc ? Sadece luffy. İşlevlik olarak mı işe yarasın diyorsun ? Onu da fazlasıyla yaptı. Arca şöyle genel olarak baktım da sanji, luffy den sonra en çok işi yapmış. En önemli işi de brook yaptı. Yok luffy den sonra en çok işi şu yaptı derseniz kanıtlı resimli tartışabiliriz.

Güzel kardeşim şu sanji olayı psikolojik algıdan başka bir şey değil. 1vs1 dövüşmesini ben de istiyorum. Bütün tayfa için istiyorum bunu. Luffy hariç kim ciddi anlamda 1vs1 yapabilmiş ? Kimse. Zoroya bile pica denen taş heykelini verdi oyalansın diye. Tayfa en son thriller bark da dövüştü. Demek istediğim E.oda sadece sanjiyi değil bütün tayfayı geri planda tutuyor. Bu arc sanjinin geçmişi işlendi diye ve psikolojik çöküntü yaşadı diye onu kurban olara kullanıyorsunuz. Umarım wano da tayfayı da öne çıkarır.
Hacım bırakın da millet istediği gibi karakterler üzerinde temennilerini belirtsinler.Sanji yi her an savunmalıyım diye mi düşünüyorsunuz ve sanjiye ufak bir eleştiri getiren birisine hemen hater yakıştırması yapıyor sanji fanları.Bunu sadece senin için söylemiyorum,herhangi bir karakter fanı da yapabiliyor aynı şeyi.Ben de Sanjiyi çok severim hatta nerdeyse tüm OP karakterlerini severim ama burda bazı karakterler antipatik gelmeye başlıyor bir yerden sonra, yapılan tartışmalarla.

Hacım bırakın da millet istediği gibi karakterler üzerinde temennilerini belirtsinler.Sanji yi her an savunmalıyım diye mi düşünüyorsunuz ve sanjiye ufak bir eleştiri getiren birisine hemen hater yakıştırması yapıyor sanji fanları.Bunu sadece senin için söylemiyorum,herhangi bir karakter fanı da yapabiliyor aynı şeyi.Ben de Sanjiyi çok severim hatta nerdeyse tüm OP karakterlerini severim ama burda bazı karakterler antipatik gelmeye başlıyor bir yerden sonra, yapılan tartışmalarla.
Hacım ben ne hater ne fan belirtisi gösterdim. Sanjiyi ben de eleştiriyorum. Arkadaş ne yazdıysa ben ona göre cevap verdim. Burda aşırı bir durum yok aşırı bir şey varmış gibi göstermeye de gerek yok. O eleştiriyi yazan kişi emin ol sanji fanı ve o eleştiriyi sinirinden yazdı çünkü sevdiği karakter yerle bir edildiğini düşünüyor ben de kısmen öyle olmadığını belirttim. Farkındaysan yorumumda sanjiyi ne yücelttim ne ezdim. Genel yorum yaptım tayfayı da kattım. Herkes istediiği gibi eleştirebilir. Net sanji haterlarına da cevap vermem genelde o arkadaşın sanji fanı olup hayal kırıklığna düştüğünü düşündüm ve ona göre cevap verdim :)

Yok sana bir şey demedim. Zaten hafif şaka yaptım. Arkadaş mesaja bak benim mesajla senin mesajı birleştirip kendi bir mesaj yazmış ona takıldım sadece :D
Hiihi tamam : o)

Katakuriden aldığı yara izi kalıcı olacak bence.

Hep düşünürdüm Luffnin göğsünde bir yara izi var başka neresinde olabilir diye sol yanı mükemmel olur,hatta aynı yara izi Katakuride de kalır ikisi arasında çok güzel bir bağ oluşmuş olur.İlerde ikisi karşılaştığında bir rüzgar esintisiyle ikisindeki yara izleri açılır falan efsane :rolleyes:
İlk yara izini başta beğenmedim zamanla benimsedim.

Kata ile ilgili söylediğin detay güzel olur. İkisi'nin izi de nadiren gözükür muhtemelen.

Hacım ben ne hater ne fan belirtisi gösterdim. Sanjiyi ben de eleştiriyorum. Arkadaş ne yazdıysa ben ona göre cevap verdim. Burda aşırı bir durum yok aşırı bir şey varmış gibi göstermeye de gerek yok. O eleştiriyi yazan kişi emin ol sanji fanı ve o eleştiriyi sinirinden yazdı çünkü sevdiği karakter yerle bir edildiğini düşünüyor ben de kısmen öyle olmadığını belirttim. Farkındaysan yorumumda sanjiyi ne yücelttim ne ezdim. Genel yorum yaptım tayfayı da kattım. Herkes istediiği gibi eleştirebilir. Net sanji haterlarına da cevap vermem genelde o arkadaşın sanji fanı olup hayal kırıklığna düştüğünü düşündüm ve ona göre cevap verdim :)
Sanjiye eleştiri getirildiğinde hater ilan edildiğini genel yazdım zaten mesajında böyle bir şey yok.İşte şuan çoğu kişi Sanji yi sevdiğinden eleştiriyor,perde arkasında ki Oda eleştiriliyor aslında,içimiz parçalanıyor dövüşe dair birşey gösteremediği için,bu istekler şikayetle beraber insanlarca dillendirilince genel manada fanlar tarafından hemen karşıt argümanlar öne sürülüyor.:good:
En baba sanji fanlarindan birisisin sende :)

Her şey Luffy'nin rüyasıydı. Uyandığında hala düğünün başlamamış olduğunu göreceğiz. Kata ile sert bir kavga kabusu görmesinin sebebi ise üstü açık uyumasından kaynaklı. Zaten mantıklı düşünürseniz tayfanın o ortamdan kurtulması ancak rüyalarda gerçek olurdu.

Spoiler isteyenler alın size spoiler.

Her şey Luffy'nin rüyasıydı. Uyandığında hala düğünün başlamamış olduğunu göreceğiz. Kata ile sert bir kavga kabusu görmesinin sebebi ise üstü açık uyumasından kaynaklı. Zaten mantıklı düşünürseniz tayfanın o ortamdan kurtulması ancak rüyalarda gerçek olurdu.

Herşeye katılırım. Ama Luffy bu kadar şeyi düşünemez.

Üstünün açık uyumasına ilave olarak mumlardaki alevlerin görsele göre sağa doğru aktığını görebiliriz. Bu ne demek? Soldan bir esinti var demek. Çocukcağızın sadece üstü açık değil aynı zamanda cereyanda kalmış! Yazık yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık