Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Kuroro tarafından 13 Nis 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm nasıldı?

1. Çok İyi

27.0%
  2. İyi

26.5%
  3. Orta

25.9%
  4. Kötü

10.6%
  5. Çok Kötü

10.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Magmana Üye

Magmana (Üye)
    Mesaj Sayısı 315
    Üyelik Tarihi5 Tem 2016
    Teach'in lafı işte, bazen yumruklarla kazanamayacağın savaşlar vardır.

2. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 1,228
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Ace vs Akainu'da ilk etapta Ace'in eli acımıştı haki & meyve farkından. Aynı fark Luffy vs Katakuride de oldu. Öyleyse neden Kata - Arc başındaki Luffy = Akainu - Ace olmasın ? Bunlar işin biraz gırgır boyutu da Ace hazmedemeyeceği sözler yüzünden savaştı. Bunu Roger da yapmış yer yer Luffy de yapıyor. Bu bir savunma olamaz!

3. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,761
    Üyelik Tarihi1 May 2013
  4. Wanderer of the Seas Denizin Atarlı Çocuğu.

Wanderer of the Seas (Denizin Atarlı Çocuğu.)
    Mesaj Sayısı 85
    Üyelik Tarihi8 Nis 2017
  5. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,222
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Reise saygılar:sapkali:Geceye bırakalım.

6. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,532
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Bu detayı nasıl atlarım. Smoothie-dono yine çekmiş kılıcını.

Bakalım Luffy'de yeni bir kalıcı iz görecekmiyiz?
    Görmemiz gerekiyor bence ama bakalım...Görecek miyiz? Görürsek beğenecek miyiz?

7. Sanji artık bir işe yara diyorum. Abi yemin ediyorum ben bile balık adamları korumak için jinbeyi değil sanjiyi bırakmak istiyorum oda artık bişeyler yapsın sanji, zaten zoroyu harcadık kayboldu bazıları zoro nun varlığını unuttu bazıları şehir efsanesi sanıyor 1.5 yıl oldu.

8. Historia Zoro=Sanji

Historia (Zoro=Sanji)
    Mesaj Sayısı 2,823
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Sanji bir şey yapsın derken ? Dövüşten mi bahsediyorsun ? Kim vs atmış bu arc ? Sadece luffy. İşlevlik olarak mı işe yarasın diyorsun ? Onu da fazlasıyla yaptı. Arca şöyle genel olarak baktım da sanji, luffy den sonra en çok işi yapmış. En önemli işi de brook yaptı. Yok luffy den sonra en çok işi şu yaptı derseniz kanıtlı resimli tartışabiliriz.

Güzel kardeşim şu sanji olayı psikolojik algıdan başka bir şey değil. 1vs1 dövüşmesini ben de istiyorum. Bütün tayfa için istiyorum bunu. Luffy hariç kim ciddi anlamda 1vs1 yapabilmiş ? Kimse. Zoroya bile pica denen taş heykelini verdi oyalansın diye. Tayfa en son thriller bark da dövüştü. Demek istediğim E.oda sadece sanjiyi değil bütün tayfayı geri planda tutuyor. Bu arc sanjinin geçmişi işlendi diye ve psikolojik çöküntü yaşadı diye onu kurban olara kullanıyorsunuz. Umarım wano da tayfayı da öne çıkarır.

9. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 8,671
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Smoothie'nin kılıcını çekmesine kimler heyecanlandı? :)

10. D.Darkness (Üye)
    Mesaj Sayısı 933
    Üyelik Tarihi30 Eki 2015
    Off sıkıldım gelsin spooolierrr gerçi yarın salı ama off çok var yaaa. Bu hayatın heyecanı meycanı yok

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık