Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 900. bölüm hakkındaki tahminleriniz

900. bölümde manga hangi arc içinde olacak?

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
900.bölümde Big Mom tüm kek adasından ayrılır.
Tayfa Wanoya varır ve Wanoya vardıklarında tayfanın diğer yarısı mağlup edilmiştir.
Reverie gösterilir.
Dragon ve diğer tüm devrim ordusu komutanları gösterilir.
Hawkins gösterilir.
Kid Luffyi bulur.

Tam teori değilde Reverie sonrası İmpel Down'ın yıkıldığını görebiliriz belki.

http://www.korsanfan.com/konu/devrim-ordusu-fransız-devrimi.5291/page-2
Güzel yazıymış. Özellikle ekmek yoksa pasta yesinler repliğini göreceğiz bence. Seri sonlara yaklaştı ise devrim ateşi yanmalı. Zaten anca 100 bölüm sonra tekrar değineceği için artık yavaştan başlamalı. Bon-chan hapisten illa kaçmalı. Kaçan tayfanın lideri olarak tabi.
Her 100 bölümde bir önemli olaylar çizildiği iddiasına kesinlikle katılmıyorum. Zaten söz konusu bölümlere bakıldığında bariz belli oluyor bazısının sadece denk geldiği :)
Şimdi cümle bu şekliyle doğru değil. 100 bölümde bir önemli olay oluyor demedim. 100 ile biten bölümlerde genelde önemli olaylar oluyor dedim. En azından etkileyici bir bölüm vermeye çalışıyor. Yoksa tabi ki arada başka bir sürü önemli olay da oluyor. Grand Line'a 100. bölümde girmeleri tesadüf olamaz Oda'dan bahsediyoruz :)
Herhangi bir imparator iner. Luffy imparator olur. Kendi bu durumu kabul etmez ama insanlar öyle bakar.
Bence bu 1000. bölümde olacak :)

Şimdi cümle bu şekliyle doğru değil. 100 bölümde bir önemli olay oluyor demedim. 100 ile biten bölümlerde genelde önemli olaylar oluyor dedim. En azından etkileyici bir bölüm vermeye çalışıyor. Yoksa tabi ki arada başka bir sürü önemli olay da oluyor. Grand Line'a 100. bölümde girmeleri tesadüf olamaz Oda'dan bahsediyoruz :)
İşte bi tek 100. bölüme bir şeyler denk gelmiş veya getirilmiş gibi geliyor bana :) Ama bilemem sonuçta Oda değilim.

Wano'ya varmış olurlar bence. Belki amirali ya da arca ve One Piece'in gidişatına çok etkili olacak bir karakteri görebiliriz. Kendi adıma en önemli gelişme ise Zoro'yu görmek olacak, özledim reisi. :(

Çok tuhaf bir şey yaşanacağını sanmam. Diğer sıfırlı bölümlerde yaşananlar da gayet normal gelişmeler aslında.

Reverie'de olur muhtemelen. Tabi ben niyeyse o arkın çok kısa süreceğini ve hatta bir ark bile olmayacağını düşünüyorum.
Bu minvalde Wano'nun bir köyünde veya bağlı bir adasında falan da olabilirler. Arabasta'ya giderken Drum'a, Küçük Bahçe'ye uğramaları gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık