Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wadatsumi ve beklenildiği gibi judge geldiler yardıma. Luffy bindi gemiye sorunsuz, Sanji Cin ile kapışıyor, bakalım smoothie ne yapacak.

Goldberg'in kalkanı niye öyle la?
Prometheus pastayı eritmiyor mu yav? O kadar uğraştı Sanji be!
Mon't D'or'un yanında kitaba bağlanmış lavuklar var resmen. :D Bayılıyorum adamın yeteneğine. Bir de esasında durumu kontrol etmek için uğraşıyor da herif; bana kalırsa başarısız bir stratejist falan da değil ama eli biraz dandik.
Sol alttaki bıyıklı reyiz efsane.
Ulan demiştim ben, Nostra Castello alevler içindedir diye.
Judge'ın, Sanji için söyledikleri onun prensipleri ve hayat görüşü doğrultusunda kötü olsa da Sanji'nin yaptığı her şey esasında iyi ve özgeci olduğu için Luffy teşekkür ediyor.
Cinin maşallahı var yav. Ama Daifuku'nun yaptığı o hareketler çok yanlış anlaşılır çok. :(
Wadatsumi!

897'de verdiğim spoiler

Tutan kısımların altını çizeyim. :oleyo:
Hajrudin'in ahbaplarından biri var kapakta. Vinsmoke'lar Sanji'leri korur. Kıyıya ulaşmayı başarmış olan Sunny, Luffy ve Sanji'yi alır ve gerisini Vinsmoke'lara bırakır. Bege'ler gittikleri adaya ulaşırlar fakat gemileri alev içindedir ve BM pastayı yemeye başlar. Bölüm Sanji ve Smoothie'nin karizma bakışlarıyla biterken, editör notunda bir savaş sinyali verilir.

Bu da 898 uydurması
899'da Judge ve ordusu, Snack, Daifuku ve saz arkadaşlarını önleyecek ve bizimkiler coup de burst ile uçacak. 900'de kaçılacak ve ark bitecek. Sonra? Reverie'ye damga vuracak haberler ve orada öğreneceğiz neler olduğunu. Nasıl?
:oleyo:
Güzel bölüm, beğendim.

Gemileri bir anda fark etmeleri hoşuma gitmedi, ne bileyim hiç mi takip etmiyorsunuz kocaman gemiler bunlar :D Judge falan birden çıkıyor, Big Mom korsanları bir bakıyor Germa filosu basmış vb.

Gemileri bir anda fark etmeleri hoşuma gitmedi, ne bileyim hiç mi takip etmiyorsunuz kocaman gemiler bunlar :D Judge falan birden çıkıyor, Big Mom korsanları bir bakıyor Germa filosu basmış vb.
Neredeyse hiç denizde mücadele etmediler ve Luffy ile Sanji'ye odaklanmışlardı; onca badirenin ardından olsun o kadar yav hor görme çocukları. :D

Tutan kısımların altını çizeyim. :oleyo:
Hajrudin'in ahbaplarından biri var kapakta. Vinsmoke'lar Sanji'leri korur. Kıyıya ulaşmayı başarmış olan Sunny, Luffy ve Sanji'yi alır ve gerisini Vinsmoke'lara bırakır. Bege'ler gittikleri adaya ulaşırlar fakat gemileri alev içindedir ve BM pastayı yemeye başlar. Bölüm Sanji ve Smoothie'nin karizma bakışlarıyla biterken, editör notunda bir savaş sinyali verilir.
Vallahi helal olsun oda chan. 900 bölüm spoilerini alabilirmiyim yani 900. bölüm olduğu için özel bir sahne falan koymayı düşünüyormusunuz? ansızın teach gelmesi falan alayım spoilerini usta

Ooh yavrularım sonunda birbirine kavuştu, Allah'a şükürler olsun :")♡ Çıkalım artık şurdan yahu..
Morgans ve Stussy'nin yakalanacağını sanmam, hazır ol dünya! :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık