Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

892: Wano! Kiraz Çiçeklerinin Dans Ettiği Samuray Ülkesi.

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro reisten dolayı benimde hoşuma gitti. Beğendim ben animelere bakarım artık. Kesicinin hakim çıkması filler bile olsa hikayeye uydurdukları için uymuş ve zoronun tepkilerini biraz daha farklı göstermiş. Tekme, yumrukla da çöpleri harcaması güzeldi.:D
Yargıcı öldürüyor reis :D Ama şu şeyi pek sevmedim; Zoro, yargıcı adam öldürürken görüp kan kokusu alıyorum diyor ama manga da öyle bir sahne yok. Direk oraya götürülüyor ve bir anda hissediyor manga da ki daha muazzamdı bence :D

Şamisen gibi tekdüze bir çalgıdan böyle harika bir melodi çalmak muhteşemdi...
Animedeki tuhaflıkların tanıtıma özgü olduğunu düşünüyorum. Bu seriyi sadece animeden takip eden bir arkadaşım var. Opening'den en az 5 spoiler yemiştir.

Şu çalan şamisenin tam versiyonunu bulabilir miyiz ya? Yerel müzik olmasa bu kadar izlenecek tadı vereceğinide sanmam.

Zoro'nun slashı bence etkileyiciğini kaybetmiş biraz. Mangada soldan aşağıdan sağ yukarıya doğru ufak bir atışla verdiği etkiyi burada tam tersi yönden yapılan atışla veriyor ama yavaşlayınca etkileyicilik biraz kaybolmuş. Bir de Zoro'nun sonrasında yaptığı etrafında dönüş. Kendi kendine dönüyormuş gibi olmuş, slashı attım biraz döneyim mevlana gibi demiş sanki. Yaptığı saldırının, verdiği kuvvetin etkisi animasyonda hissedilmemiş.
Evet, iki saniye uzasın diye yapmışlar. Bir de başında öldürmeye hazır samuray var ona rağmen uzun sahne gibi animasyon yapmışlar.

Yav bu tip şeyler tüm opening'lerde oluyor, opening'de gördüklerini kimse aa demek böyle bölye olacakmış diyerek izlemez. Asıl sen bunu söyleyerek spoiler vermiş oluyorsun.
Doğru söylüyorsun uzun süredir animeyi izlemediğimdan sadece manga takip ettiğimden unutmuşum sildim önceki mesajı orada da ben spoiler vermişim animeci arkadaşlara.

Doğru söylüyorsun uzun süredir animeyi izlemediğimdan sadece manga takip ettiğimden unutmuşum sildim önceki mesajı orada da ben spoiler vermişim animeci arkadaşlara.
Ben openingleri izlerkenki o durumları unutamadım :) Saçma saçma şeyler koyarlardı ark bitince aslı astarı olmadığını fark ederdim, hep olacak falan sanırdım başlarda :) Ben de sileyim alıntıladığım mesajımı. @Aiden sen de sil.

Allah allah ne güzel yapmışlar öyle lan. Filler bile gözüme batmadı. 10/9 kalite açısından. One piecein belki en iyi çizime sahip bölümü olabilir.

Bölüm arası kliplerini baya beğendim.

Openingi daha gaz ve çok iyi bekliyordum ama fena değil gene.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık